NEŠTOVICE

NENÍ URČENO PRO AKUTNÍ PŘÍPADY, ty patří na veterinu !!!
Pravidla fóra
.
Zde vám odpovídá a radí MVDr. Lenka Vítězníková (Lee)
Dělá to ve svém volném čase a zdarma, takže mějte strpení a pochopení, když nebude Váš dotaz zodpovězen okamžitě.

PORADNA NENÍ URČENA PRO AKUTNÍ PŘÍPADY !!!
Její charakter je čistě konzultační, na dálku nelze určovat diagnózu ani stanovovat medikaci.
Pokud se obáváte, že Váš problém nesnese odkladu, BĚŽTE SE SVÝM ZVÍŘETEM K VETERINÁŘI !!!

Než se začnete ptát, projděte si dotazy již zodpovězené a také použijte funkci HLEDAT, projděte si Fretčí FAQ a stránky Fretka.cz, protože s velkou pravděpodobností tam odpověď na váš dotaz už někde je.

Dotazy, které může zodpovědět zkušený chovatel, budou přesunuty jinam.

Nepokládejte otázky, které se netýkají zdravotního stavu fretek, nesouvisející bude bez milosti odstraňováno.

NEŠTOVICE

Příspěvekod Jahudka » 15 kvě 2011, 14:50

Zdravim.mam dotaz me ditko dostalo nestovice,muze je dostat i fretka?Mam rocniho fretacka.
Jahudka
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 kvě 2011, 13:23
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: NEŠTOVICE

Příspěvekod Žabka » 16 kvě 2011, 07:19

Myslím si, že domácí zvířata nemohou dostat plané neštovice, určitě jsem o tom ještě neslyšela. Snažila jsem se něco najít na internetu, ale zatím marně. Našla jsem jen to, že existují specielní zvířecí neštovice. Ale jistě to nevím, třeba se vyjádří někdo povolanější.
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Re: NEŠTOVICE

Příspěvekod Lee » 16 črc 2011, 22:45

Kazdy ma sve nestovice, dite i krava, slepice i kanar. Dokonce tusim, ze i sokol, ale to si mozna pletu. Na existenci kanarich nestovic jsem zapomnela u drubezarske zkousky a malem mi to nedali. Dite je infekcni zas jen pro jine dite.
Uživatelský avatar
Lee
 
Příspěvky: 26
Registrován: 05 zář 2007, 22:02


Zpět na VETERINÁRNÍ PORADNA pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků