Jak navonět říjňáka :-)

koupání, záchodky, steliva, stříhání drápků, čištění uší...
Pravidla fóra
Vhodné záchodky, steliva, stříhání drápků, čištění uší a další hygienické návyky a potřeby

Jak navonět říjňáka :-)

Příspěvekod Cat » 28 bře 2012, 19:44

Mám samečka v říji, doma měníme pelišky a uklízíme, všechno v pohodě - navíc je to smraďoch, ale MŮJ smraďoch, takže v podstatě voní, že. Cestujeme ale autobusem a tam cítit je. Pokaždé dostane do přepravky vyprané podložky a přepravka je umytá (rád si jí značkuje), ale co teď začali v autobusech pouštět klimatizaci a foukání, tak se ten jeho smrádek tak po půl hoďce začíná šířit po okolí. Já si teda myslím, že to není nic hroznýho, ale posledně měl jeden kluk kecy - blbě se to poslouchá, ale chápu, že někomu to může prostě hodně vadit. Má někdo nějakou fintu, jak říjňáka tak na dvě hodinky "zamaskovat"? Našla jsem třeba u majdy tenhle deodorant - http://www.obchudekumajdy.cz/?p=product ... pro-fretky - používá ho tu někdo? Kdyby to bylo na mě, tak se bez toho obejdu, ale v tom autobuse nesedím sama, tak se nechci chovat jako sobec...
Uživatelský avatar
Cat
 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 říj 2011, 17:32

Re: Jak navonět říjňáka :-)

Příspěvekod marnelbar » 28 bře 2012, 20:07

no na dvě hodiny nezamaskuješ ničím :D
nech ho vykastrovat - jediné východisko nebo nejezdit busem ;)
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: Jak navonět říjňáka :-)

Příspěvekod Cat » 28 bře 2012, 21:00

Tak kastrovat chci, ale je mu deset měsíců - říkala jsem si, že to udělám až po první říji.
Uživatelský avatar
Cat
 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 říj 2011, 17:32

Re: Jak navonět říjňáka :-)

Příspěvekod Ylain » 05 říj 2012, 11:27

no nevím jestli to zabere, ale u nás zabírá, když se pořádně vytře v trávě a nejlépe pohrabe v hlíně - to pak hezky voní :-) kamarád zase nacpe do bedýnky seno a fretka se mu v něm hezky rochňá a taky pak prý voní senem:-) Máme i suchý šampon, co parfémuje zároveň. Dlouho to ale nevydrží - Dustíkovi ty umělé vůně smrdí a snaží se je co nejdříve přesmrdět :-)
Uživatelský avatar
Ylain
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 črc 2012, 10:15


Zpět na Hygiena fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron