zacuchané chloupky

koupání, záchodky, steliva, stříhání drápků, čištění uší...
Pravidla fóra
Vhodné záchodky, steliva, stříhání drápků, čištění uší a další hygienické návyky a potřeby

zacuchané chloupky

Příspěvekod Evča.J. » 24 čer 2012, 21:02

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se vám to taky někdy stalo nebo jestli nevíte co by to mohlo být. Když sem nedávno fretíka vykoupala, usušila sem ho a pak sem ho vrátila do domečku, tak jsem si druhý den všimla, že má na zádech smuchlané chlupy dohromady, jako kdyby měl dredy nebo co, tak jsem ho vyčesala a už to tam nemá. Nevím, jestli to bylo tím, že neměl dokonale uschlou srst a zacuchali se mu chlupy jak se válel na zádech a všude se otíral a tak jak to dělá po koupání (jako když si neusuším pořádně vlasy a jdu spát, tak je mám pak taky zacuchaný) a nebo to může být něco jiného.??? Děkuji za odpověď a za radu ;)
Evča.J.
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 čer 2012, 20:53

Re: zacuchané chloupky

Příspěvekod Aniii » 24 čer 2012, 21:30

Jak často ho koupeš?
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: zacuchané chloupky

Příspěvekod martina » 24 čer 2012, 21:45

po koupeli by se fretka neměla "vracet do domečku", ale nechat trochu vyběhat, aby dokonale uschla. nekoupat často (správný dotaz) a počítat s tím, že po koupání by měl být čas i na hraní.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: zacuchané chloupky

Příspěvekod Aniii » 24 čer 2012, 22:10

MArti, já vím, že to je správný dotaz, díky za pochvalu :D jediná fretka s dredy, kterou jsem viděla, je Marcus, který byl myt skoro denně, protože paničce smrděl a odmítala jeho kastraci. Měl místo srti plsť...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: zacuchané chloupky

Příspěvekod Evča.J. » 24 čer 2012, 23:25

Já ho koupu tak jednou za měsíc, ne častěji, protože se mu to nelíbí. Tohle se mě stalo poprvé, asi to bylo opravdu tím, že jsem ho dala hnedka do domečku. :) Děkuji za odpovědi ;) :)
Evča.J.
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 čer 2012, 20:53


Zpět na Hygiena fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron