PROSÍM POMOZTE!!!!!!

PROSÍM POMOZTE!!!!!!

Příspěvekod nyu » 27 čer 2014, 17:41

Ahoj všem fretčákům....prosím poradte...moje mala 2roční fretinka byla těhotná(upřesním je prvorodička )....včera porodila mladé...první zemřelo hned....druhé asi hodinu po té....3, 4 a 5 zůstaly do dneška a jedno z nich právě zemřelo. Jsem neštastna a nevím co mám dělat ladynce dávam dost tvarohu žloutku a masa (granulky vubec nechce jíst) takže mléčko by mělo být přece jich nebylo mnoho aby jí nestačilo. Mám pocit že umírá i to předposlendí....protože je velice malinke a slabé oproti tomu poslednímu které je asi o pul hlavičky větší jak to mrnátko :(- Největší problém je že lady chce pořád pryč z klece a nechce se o ně starat...občas k nim lehne ale zachází s nimi dost neohrabaně. Ale neustále drnká na klec a chce z ní ven...může ? a na jak dlouho když mají ty miminka teprve dva dny...chtěla bych aby ty dvě přežily :(
nyu
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2014, 17:28

Re: PROSÍM POMOZTE!!!!!!

Příspěvekod Aniii » 27 čer 2014, 18:46

Jedna se o standardni fretku nebo angoru? Dostava i nejake potravinove doplnky? Koji je nebo absolutne si jich nevsima?
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: PROSÍM POMOZTE!!!!!!

Příspěvekod ŽoFiRo » 29 čer 2014, 03:17

pokud nežere granule, ale jen maso - svalovinu, vajíčka a tvaroh, pak to ani zdaleka není plnohodnotný krmení pro fretku v "normálním" stavu, natož pro fretku březí a kojící, takže s tím, že má dostatek plnohodnotného mléka bych moc nepočítala... stejně tak v důsledku takového krmení mláďata mohla být nedostatečně vyvinutá a proto umírají...
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov


Zpět na Porod a péče o mláďata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron