Faleška x žárlivost

Faleška x žárlivost

Příspěvekod PxNxDx » 24 črc 2013, 12:24

Poslední týden se u Aslan stupňuje chování, který jsem přikládala žárlení kvůli novému přírůstku, který zatím úplně nepřijala a neakceptovala.
Ovšem dneska mi to přišlo už jako klasická faleška. Po puštění se ode mne nehnula, olizovala všechny holé části těla (ruce, nohy, obličej), začala mě někam tahat a při pokusu o odpor dokonce syčet.
Když je zavřená v kleci, je taková "starostlivá", pořád mě vyhlíží a je celkem v klidu...

napadlo mě, zda se může jednat vůbec o klasickou falešku, když je Aslan kastrovaná?
nebo zda je možné, že je faleška způsobená Suprelorinem, který přestává fungovat? (ale jinak nelíná a jiné obtíže nemá)
a nebo varianta, že se jedná o prostě o žárlivou reakci na malou.. ikdyž ta už je doma přes měsíc...

zajímají mě vaše zkušenosti a názory ;)
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Faleška x žárlivost

Příspěvekod PxNxDx » 30 črc 2013, 09:19

tak zatím se situace moc nezměnila..plyšáčky, které jsme Aslan nabídla ignoruje, pískací myška do Majdy ji taky nechává chladnou.. jen já jsem tím žádaným zbožím. Vydržela by mě olizovat snad hodinu v kuse.. a pak si lehne, udělá ze sebe placku a pozoruje mě.
Opět jsem včera byla tahána pryč a syčením upozorněna, že mamince se neodporuje..
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Faleška x žárlivost

Příspěvekod PxNxDx » 13 srp 2013, 08:50

vrátila jsem se z dovolené, situace se nemění...Aslan naopak trochu pohubla a stala se míň akční... na čt jsme objednáni na ZOOVET v HK
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov


Zpět na Falešná březost fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron