Matka/taťka fretka 2010

Přístupné všem
Pravidla fóra
Co se děje v Klubu - přístupné ke čtení i reakcím všem návštěvníkům fóra.

Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 05 pro 2010, 14:15

Brzy zde budete moci nahlédnout do letošních nominací, členové Klubu už mají připravené vlákno k hlasování v Klubové sekci (úplně dole na stránce), subfórum "Klubové akce".
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 07 pro 2010, 00:58

ferrety už k vám míří a první vlaštovky už dnes hlasovaly (viz klubová sekce). no nedivte se, to jsou ti, kdo si je nechávají posílat elektronicky, aby měli zprávy úplně nejčerstvější ;o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 08 pro 2010, 22:59

Nominováni pro rok 2010 byli:
(jak hlasovat najdou členové Klubu ve Ferretnews nebo v zde na fóru v klubové sekci)


Silva byla nominována za svoji práci pro Klub, zejména vedení účetnictví, ale i mnohé další "neviditelné drobnosti". Její práce je nejen nezištná, ale především nedoceněná. Navíc ti z nás, kdo Silvu znají osobně, dobře vědí, že je nejen precizní a velmi poctivá účetní, ale taky pečlivá, svědomitá a láskyplná chovatelka.
Když letos zemřel její starší, "dědeček" Ťulda, vyžadující v posledním roce života mimořádně náročnou péči, vzala si z Klubka albína Sama. Silva věnuje Klubu desítky a stovky hodin práce a aby toho nebylo málo, pravidelně potřebné fretky podporuje finančně.


Skutečnou fretčí matkou s velkým "M" je Johana, protože tak, jak se obětavě stará o Vlňáka, se mnozí lidé nestarají ani o děti. A nejen o Vlňáka, Johana neúnavně pomáhá, alespoň na dálku, radou, což je pro všechny nováčky na fóru neocenitelné a pro jejich fretky mimořádně důležité.


ŽoFiRo má v současné době 6 krásných fretek, z nichž mnohé jsou šampiony z výstav. Hlavním důvodem, proč ji navrhuji, je to, že přes svůj poměrně nízký věk (něco přes 20) má skutečně rozsáhlé odborné znalosti o chovu fretek, nemocech, prevenci, atd. Její příspěvky a rady na diskusním fóru jsou vždy kvalitní, věcné a vycházejí z hlubokých znalostí. Mimo jiné také organizuje "fretčí společenský život" v Teplicích, Ústí a okolí.


Další nominace jsou "kolektivní", na titul "Matek fretek" byly nominovány hned dva fretčí útulky:


Prvním z nich je útulek Fretky Boleslav, vedený Lucií Lichtenbergovou a Alenou Nedbalovou. Tyhle dvě se vrhly do záchrany nechtěných fretek naprosto šíleně a bezhlavě. Za letošní rok už jejich útulkem prošlo úctyhodných 65 fretek, v současné době jich mají v péči cca 17.


Tím druhým je náš klubový Fretčí útulek Klubko. Jeho oficiální vznik se datuje do září letošního roku, do té doby Marcela Veselá spolu s Janou Pechovou "zachraňovaly neoficiálně". Za krátkou dobu trvání útulku jim prošlo rukama a láskyplnou péčí už deset fretek, sedm z nich je k dnešnímu dni v novém domově, dvě na něj čekají, Leonek bude muset kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu zůstat trvale.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 07 led 2011, 19:54

připomínám členům klubu, kteří dosud nehlasovali:

pokud tak chcete učinit, máte čas do pondělí, 10. ledna, kdy hlasování končí. pak už bude pozdě tvrdit, že titul si zasloužil jistojistě někdo úplně jiný, než si myslíte :o)

hlasovat můžete zde na fóru, ve členské sekci, nebo ... viz vlákno ve členské sekci ;o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 08 led 2011, 23:59

vážení členové, začíná se nám to komplikovat.... podobně jako vloni je u několika kandidátů (více než dvou) shodný počet hlasů!

a abych vám to trochu usnadnila, tak vám řeknu, že jestli dojde k rovnosti hlasů, nehodlám se tím dál zaobírat a pohár a cenu si beru já. takže pokud mi chcete dopřát té sladké chvilky, prosím, nehlasujte! ;o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 10 led 2011, 11:15

dnes do půlnoci!
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod Korky » 10 led 2011, 11:18

By som aj chcela, ale až dnes som platila členské :?
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 10 led 2011, 11:20

aha, dilema... hele víš co, zahlasuj, poradím se s vedením, zda hlas je platný, když jde o MF za rok 2010. nic horšího, než že hlas platit nebude, se nestane :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 10 led 2011, 11:22

p.s. vzhledem k tomu, že se nedostaneš do členské sekce, pošli mi sz
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 10 led 2011, 23:42

proboha, lidi, pošlete prosím ještě někdo nějakej hlas... nastala opět patová situace, teď už tedy mezi sebou bojují dva letošní favorité, momentálně se shodným počtem hlasů.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 12 led 2011, 11:44

takže milí a vážení, já už to vím. vzhledem k tomu, že moje předchozí výzva zůstala nevyslyšena, máme letos, prvně za dobu pořádání soutěže o Matku/taťku fretku, vítěze dva. kdo z nominovaných to je, se oni sami dozví velmi brzy (pokud už nebyli informováni), všichni ostatní si budou muset počkat na březnové Seznamte je (se), prosím, kde bude vítěz, oprava - budOU vítězOVÉ slavnostně vyhlášeni :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod martina » 13 led 2011, 15:42

ještě info pro korky (a ostatní)

nakonec jsem s vedením nic neprobírala, protože tvůj hlas nijak konečný výsledek nemohl ovlivnit. ani započítáním, ani nezapočítáním. takže jsem si "udělala čárku" ke tvému kandidátovi, ale vzhledem k situaci to bylo všechno :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod Korky » 13 led 2011, 15:45

Ale aj tak ďakujem za možnosť hlasovať ;)
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod majda » 07 bře 2011, 21:06

V sobotu na "Fretčím Valentýnu" byly vyhlášeny výsledky hlasování Matka fretka 2010. Hlasování bylo velmi napínavé a těsné,nakonec se o první místo se stejným počtem hlasů podělily Silva Kožichová a FUK - Marcela Veselá a jana Mráčková. K titulu patří i finanční odměna, svojí poloviny se Silva vzdala ve prospěch útulku...
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: Matka/taťka fretka 2010

Příspěvekod Johana » 07 bře 2011, 22:12

Gratuluji všem "Matkám fretkám". Všechny si ten titul zaslouží právem za to co dělají pro chov fretek, osvětu, propagaci fretek a pro záchranu nechtěných fretek!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR


Zpět na Klub informuje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků