o čem útulek je a co to obnáší

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

o čem útulek je a co to obnáší

Příspěvekod marnelbar » 15 bře 2012, 12:54

Ráda bych upozornila na některé jednání lidí vůči útulku a vždy mě nasere nepochopení o čem útulek je a co to obnáší.
Někdo napíše mail, že ztratil samičku a pokud mu ji nehodlám vydat, protože nepředloží alespoň foto či nějaký jiný důkaz, že je to opravdu ta jeho fretka-jako jsou znaky,barva,jiné znamení atd,tak ať se na mě nikdo nezlobí ale s tímhle člověkem přestávám jakkoliv komunikovat!Nezavolá,nepřijede,nenapíše ,nezeptá se kde se našla,jestli je v pořádku a především začne urážet a napadat svým jednáním mě a že celou záležitost dá k soudu pokud mu fretku nevydám!Jestli se tím někdo baví netuším ale rozum mi přestává v tu chvíli sloužit a již neodepisuji.(případ Suri).
Další případy jsou jako že mají zájem o adopci,člověk věnuje svůj čas na odpovědi,celá komunikace je fajn až na jedinou věc kdy po x mailů mi dotyčná napíše...Nezlobte se,byl to omyl! Opět mám sto chutí vraždit!Můj čas,který obětuji pro tyhle debily mě fakt vytáčí .A že jich není málo,každý měsíc řeším nějakého chudáka ,který se tím asi hodně baví ale já moc ne.Lidi uvědomte si že mám nervy jenom jedny,práci,která mě živý a fretky kterým obětuju všechno i na úkor rodiny a pomalu svých dětí.Do útulkového vlákna to sice nepatří ale musela jsem se vykecat,někdy tu lidskou hloupost neumím vstřebat a zuřím! :evil:
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron