aneb jak to pokračuje ....

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 31 říj 2011, 00:50

Dne 28.10. kdy jsem pochovala svoji vlastní Máju :cry: , byla dovezena zase jedna osamělá duše samička Pacička , která je totálně psychicky na dně,majitelé ji zakoupili údajně ve zverimexu,nevíme v jakém a za to, že kousla ji bili.Následně ji umístili do Jinonic, odkud jsme si ji vyzvedli.Tohle malé stvoření je opravdu hodně vystreslé ,neustále přes klec pištící,ječící ze strachu a syčící.Dnes jsem měla možnost ji už konečně nafotit, uplácím ji pastou rekonvalescent,která ji trochu chutná,myslím,že trocha lásky brzy vše spraví a po dvou dnech co ji mám u sebe se ke mě už přiblížila na 1m .Packa je pro ni opravdu výstižné jméno,nebot kdykoliv ji něco zaujme zvedá jednu pacinku ..jako když ohař vystavuje ;) stisk a síla v zoubkách je dost tvrdá i přes rukavici ale vím jaké to je, když zvíře má strach,uvidím jak na tom bude dál ..dáme ji čas. Její tělo je krásně štíhlé,má zvláštní pohyby ve všem, je taková celkově jiná,zase jednou mám pocit, jako kdyby to nebyla fretka ale tchoř !!! fakt nevím...je hodně tvrdá..ve všem!

pár foteček zde : http://fuklubko.rajce.idnes.cz/Packa
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 07 lis 2011, 00:29

Tak hlásím , že po týdnu si Paci se mnou trochu hraje a nehryže jako piraňa ... nechá se vzít do ruky a neječí,nesyčí a když ji pouštím ,sama mi opatrně vstoupí do obou ruk,které nastavuju aby se jich nebála,nemá jiné východisko,neboť ví,že tudy vede cesta ven a bude moc lítat a dovádět jak bude chtít, v zápalu hry mi sama vlezla do klína a mohla jsem si ji i pohladit aniž by zdrhla,nebo rafla,každý den byl na ni znát ,naučila jsem ji na maltsoft,kterou nechtěla a začala věřit a nebát se ,seznámila jsem ji s Oskym se kterým se vyblbnou oba dva nejvíc,tak jsem moc ráda,protože Bambulka je mnohem radši,že ji Oskárek neotravuje a Paci je štastná, že má kámoše a Oskárek je taky moc rád...zase jednou se sešli dva se skoro stejnou povahou,vyblbnou se a pak padnou za vlast . ;)
Bambulka bázlivá si stále hájí svoji klec a dělá výpady,když ale běhá ,teda spíše ťape sem a tam nebo prolejzá rourou,tahá plyšáky nebo loudí nějakou mlsku,pak je ráda,že ji chovám a vydrží !
Fretky sice toleruje ale když ji Osky nenechá a ona si snim nechce hrát,tak se ho začne bát a musím usměrnovat s Paci se nemusí ale tolerujou se , Paci zjistila ,že se ji Bambi trochu víc bojí a chtěla ji prát,takže je Bambi radši ,když ji venčím zvlášt...ona si to víc užije a ti dva Osky s Paci se spolu vyblbou až,až !
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 22 lis 2011, 17:37

S Paci jsme byly minulý týden na očkování a pan doktor se musel smát,když jsem vytáhla lyžařskou rukavici a vyndavala ji z přepravky aby ji mohl píchnout,mé obavy z jejího stresu a možného porafání všech se nekonalo a byla vzorná i bez pasty...tak jsme to společně hezky zvládli a panu doktor ještě než jsem odcházela měl úsměv na rtech...no nebudu vysvětlovat přece ,jak by to schytal,nebo spíš já ;)
Paci je mnohem lepší ale strach z lidí mi přesto ukázala ,když se na nás v neděli přijeli podívat s fretáčkem Matějem a měli zájem o ni.Byly jsme v jedné místnosti celkem tři lidi a byla ztoho tak rozhozená,že jsem se rozhodla týden co týden ji zkusit navykat i na jiné lidi, aby se tolik nebála,ani hrát si chudák nechtěla.Paci toleruje zatim mě a Oskara ale i Matěj se ji líbil ale strach ji ovládl natolik,že jsme možnou adopci odmítli ,obě strany!Nejen proto, že je ještě dost plachá ale hlavně proto,že Matěj je už starší a nehrál by si sní tolik, kolik by ona potřebovala,ona je mládě nevybouřené a tak jsem se rozhodla ,že pro ni opravdu bude nejvhodnější fretka stejného věku-samec.S Oskárkem jsou super dvojka,je radost na ně koukat....kamarádka řiká,jé kde máš televizi,řikám nemusím ...však vidíš co tu mám! ;)
Paci přišla s váhou 630g a ted krásně přibrala na 800g,mám zní velkou radost,nejen že ke mě přijde a koukne se očima na mě, že chce už do klece ale přijde si sama pro namku a i na zavolání,sem tam občas nafne ale nestiskne do krve tak jako předtím,záchůdek ji vyhovuje pouze obdélníkový do rohového nechce a nebude chodit,Oskara miluje nadevše a hodně ho můra napodobuje,učí ji samé lumpárny,jak se naložit do zapékací misky s vodou,jak položit hlavu na hladinu vody , jak se koušou hadry všeho druhu,to je Oskarova velká úchylka,sežere vše,nesmí mít pelech ani žádnou deku,co nekouše je pouze hamak od Totally Ferret! Takže musím hlídat a odstranit vše co by mohl sežrat jako třeba i krabičku od Vitakraftu,která mi upadla na zem..je fakt děsnej puberták a doufám,že ho to brzo přejde!Oskarova váha je 1890g,je moc pěkný a statný,nabírá před očima a začne co nevidět říjit,myslím,že do vánoc bude v plné polní..uááá !Bambulka také krásně nabírá,přelínává,vypadá jako malý pankáč,po bokách je oškubaná ,jenom číro na zádech zatím zůstává,je sladká ale klec si stále chrání,začíná si více hrát ,plánuju sní návštěvu u dokorky ,jako sono a krev,přijde mi, že sliznice jsou světlejší než by měli být,jinak žádný problém nemá ale pro jistotu ....
Majk je stále u Jany a asi dlouho zůstane,je krásný,velký a mohutný ale stále bojácný i z nové klece byl natolik ve stresu, že Janu zhryzal do krve i když ji zná..všechno nové ho hodně stresuje,jen tak do adopce nepůjde a sama Jana hodně přemýšlí nad tím,že ji nakonec zůstane v jeho stavu a psychice nebude možné ho dát do adopce,uvidíme až dospěje a co sním udělá následná kastrace....
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 04 pro 2011, 20:33

Včera mi volala Jana, přivezla si domů z plzeňského psího útulku freťáka albína ve zbědovaném stavu. Našli ho na stavbě, kde chtěli zabetonovat rouru od nějakého potrubí. Naštěstí se podívali dovnitř a on tam byl schovaný. Včera s ním byla hned na veterině, fret je hodně starý, vyhublý, nekastrovaný a místy vypelichaný. Nicméně hrozná mazlivka a nekouše. Dostal injekčně vitamíny a čeká ho prohlídka u MVDr.Chylíkové.
Víc napíše Jana, až se sem dostane majda
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 04 pro 2011, 23:47

Freťáček se jmenuje Orfeus, je to albínek, i když do toho má barevně i po koupeli teď hodně daleko :( Váží 1500g, což je sice krásná váha, ale je kost a kůže, venku se toulal asi delší dobu, je po říji. Na veterině mu paní doktorka vyčistila ouška, kupodivu nemá svrab, ale hnoje jsme vytahaly dost, ostříhala mu drápky a dostal injekce s vitamíny a na ochranu jater. Podle zoubků se zdá že je starý, má 6 prstů na zadních nožičkách a zadní nožičky má zdegenerované(lachtaní nohy) špatně se o ně opírá, ale i tak běhá rychle. Chuť k životu má, je hravý, žere jak nezavřenej a hodně pije. Zítra půjde k paní doktorce Chylíkové na celkové vyšetření, dělají se mu modřiny při stisku a ne moc silným. Držte palečky aby se dal kluk brzo dohromady. Dává pusinky a je děsně kontaktní :) je to prostě zlato
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 05 pro 2011, 16:04

Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 05 pro 2011, 20:46

Vyšetření Orfiho dopadlo naštěstí pro něj dobře, krev a Rtg -srdíčko,ledviny,plíce atd...vše v pořádku,odhad věku 2roky , v krvi pouze zvýšená močovina a kreatinin,tělo je značně zesláblé a potřebuje nabrat sílu(následek jeho putování) , podávám Probican a vše probiotické za další týden budu konzultovat s doktorkou jeho stav a pak zhodnotíme co dál,kosti jsou silné bez dalšího nálezu,obratle a páteř v pořádku, váha ukázala na 1600g ;) .Mám z vyšetření velkou radost ,báli jsme se s Janou hodně... pohled na něj mě včera,kdy jsem ho vyzvedla u Jany nenechal v poklidu a slzy se mi váleli po tváři,vypadá fakt hrozně ....vzpoměli jsme si na Lea.
Myslete na něj...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 05 pro 2011, 23:05

Moc a moc mu držíme se Samem palce!
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 06 pro 2011, 08:25

Ta váha 1,6 kg je slušná, Orfi se určitě rychle spraví. Držíme palce.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Noxley » 08 pro 2011, 17:21

Taky držíme palce (já, Miyu, Ezi, Desi, Silver). Ale on to zvládne, měl obrovský štěstí, že ho našli a dovezli k Vám....když to nevzdal chvíli po tom co se ztratil, teď to nevzdá určitě :-)

Pohlaďte ho za mě a vyřiďte mu, že je to statečnej kluk a ať se drží.
Noxley
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011, 11:27

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 08 pro 2011, 19:46

Díky za držení palců všem ....Orfi je stále hodně unavený ale papká a je veselý a hravý , sice ho musim budit aby se proběhnul, nijak se venčení nedožaduje je mu prostě jedno,že je v kleci zavřený ale pak to stojí za to,je snim sranda a konečně ,,kvoká,, je rád že se mu věnuju a rád vše prošmejdí a tahá i plyšáčky.
Je opravdu hodný a vděčný za všechno.Vyio nápoj mu moc chutná ale Probican mu musim nutit společně s maltsoftkou.
Jinak Oskárek začíná přicházet do říje sem tam náznak značkování a na Paci si zkouší milostné choutky,takže usměrnuju a Paci je ztoho celá vedle , ale venčím ještě společně , neni to nic dramatického .Bambulka se změnila k nepoznání,je krásná a pěkně nabrala,kožíček má nový a krásný a plánované objednané vyšetření se nekonalo,nebot v den kdy jsme měli jít, přišel Orfeus ,tak šel přednostně.Bambi má teď období otravovací a nenechá mě chvilku v klidu,je sní sranda,můra mrnavá...zlatoučká.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 14 pro 2011, 21:37

Dneska jsem byla s Paci na přeočkování a s Bambulkou také...je v pořádku!
holky to zvládli na jedničku já i pan doktor o něco méně,kvůli Paci,která ,když jsem ji vážila mi prostě zdrhla , fakt žíznivá čára plná strachu a nedala se chytit,takže jsme s panem doktorem komplet vyklidili pojízdné skříně pod kterýma se schovávala,dále přenosil pytle suchého krmiva (velikánské a těžké) a další nepojízdnou skřín ,odkud jsem ji už konečně a v zapůjčené rukavici mohla vyndat,ta mi dala můra jedna ! nechala jsem doktorovi dížko za zdržení a celá propocená jsem vypadla směrem domů,uf :roll:
Orfík stále hodně spinká a vypadá ,že bude v pořádku jen se stále zotavuje z pobytu venku ...probican mu dávám násilím protože ho odmítá i s pastou,kterou sem tam oblízne,vyio nápoj mu stále chutná a echinaceu (kapičky) podávám také, kvůli jeho dýchání,které se p.doktorce nelíbilo ale dle RTG plíce byly v pořádku,jeho stav pečlivě kontroluju a sleduju, tak snad se ztěch mrazů co byly venku se brzo srovná ...je ale moc hravý a chutná mu,baští Vitakraft ke kterýmu přidávám dietní granulky od Hillsu i/d abych pro ten jeho začátek lepšího žití ,mu žaludek nezatížila a aby ztoho neměl pak nějakej jinej problém...postupně a všeho s mírou.Prostě papá,je čilý ,hravý ,veselý a kvokající....zlaťák smrdutý! ;)
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 19 pro 2011, 02:44

Oskárka budu muset co nevidět venčit odděleně :roll: jak jsem předpokládala a naposled psala ,že do vánoc bude v plné polní,tak už min.týden je a značkuje ,kde se dá a o co se dá ... Pacinku samozřejmě tahá po celý místnosti,ta se sice nechá ale když je toho moc ,tak prosí očkama at ji pomůžu,takže dohlížím a usměrnuju,ještě si spolu ale dokážou hezky hrát, tak když to bude jenom v tomhle duchu a nebude tvrdší ,tak je nechám,pokud ne,bude venčení oddělené...chjo... budu přemýšlet jak ho nechat dlouho říjit ....a pak následně vykastrovat,co myslíte ?dilema,protože je mladý a jeho první říje a tam kdesi venku čekají zájemci,vědí ale, že bude moci až po kastraci....
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 21 pro 2011, 02:53

Veselé Vánoce všem našim chlupatým kamarádům , bývalým azylantům a jejich dvojnožcům a všem lidem co soucit se zvířaty není lhostejný a pomáhají!Všem přejeme pevné zdraví a bohatého Ježíška...... naše sny jsou jako nekonečná touha, pro kterou jsme schopni udělat cokoliv a když se sen splní,je to ta nejkrásnější odměna za všechno snažení.
Váš FUK <3
P.S. : KDYŽ NE TY, KDO? KDYŽ NE TEĎ, KDY?
Přílohy
Vánoce.jpg
(52.48 KiB) Zatím nestaženo
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Dodi » 21 pro 2011, 09:11

Krásné svátky a lepší nový rok - hodně zdraví, lásky, nekousavosti, jídla, pamlsků a míň opuštěných fretek přeji všem lidem a fretkám z útulků.
Dodi
 
Příspěvky: 111
Registrován: 08 pro 2010, 14:23

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 28 pro 2011, 13:33

Dodi děkujeme za přání !
Fretčí útulek děkuje za dárečky pro fretečky....dostali pamlsky,granulky, 3 hamaky , 2 calopetky, 2 rekonvalescent pasty a spoustu hraček a plyšáků ...po nájezdu bílého hemžení začal předčasně opadávat stromeček,takže jsem byla nucena ponechat každému ,kdo se venčí společně,pod jejich stromkem jeden dárek,neboť by ostatní,kteří čekali ...neměli překvapení! :D Děkujeme Lucii Hendrychové,Kateřině Michálkové, Marcele Veselé z Telnice , Lence Valešové a jejím dvěma dětem,kteří nás navštívili osobně a především obchůdku u Majdy,který sehnal pro Orfíka savé podložky,které potřebuje a další užitečné zboží v podobě granulí,mlsek,past ..díky všem za milé překvapení,fretečky měli radost a já dostala fretku ale plyšovou :D a jedno krásné tričko s fretkou. DĚKUJEM!
fotečky zde : http://fuklubko.rajce.idnes.cz/vanoce_2011
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 28 pro 2011, 23:02

Musíme se pochlubit !Před vánoci přišla prosba na útulkový e-mail jedné maminky která psala : Mám 14letou dceru, která má doma fretku, o kterou se vzorně stará.
Její přání pod stromeček je, poukaz do útulku fretek. Našla jsem Vaše stránky, a proto se na Vás obracím s prosbou, zda by to bylo možné.Dcera by byla moc ráda a určitě bychom útulek podpořili.Po této prosbě jsme slečně za pomoci Graciijky poslali V.I.P. pozvánku,protože v dnešní době se jen tak nevidí ,aby 14letá holka měla přání takového rázu! Před její dcerou smekám a vážím si pomoci, která jde z vnitra.Je vidět,že zvíře bere jako součást svého života a má respekt ke všemu živému,dokáže si vážit hodnot zvířat a chce pomoci ! V.I.P. pozvánku dcera dostala jako dárek pod stromeček a dnes nás navštívili,nejen ,že pomohli finančně ještě dovezli fretečkám granulky,ňamky a napáječku,kterých máme málo!
Děkujeme Adélko Kubovčiaková za fretečky a za to, co v sobě máš ! <3
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 09 led 2012, 01:28

Předposlední den roku bylo do útulku dovezeno 8 fretek od chovatelky, která se z vážných osobních důvodů o ně nemůže dál starat. Po zvážení všech okolností a po poradě vedení s částí členské základny jsme k této mimořádné pomoci přistoupili. Zároveň jsme okamžitě začali činit kroky k tomu, aby fretky byly co nejrychleji umístěny do nových rodin, případně domácích azylů, protože kapacita útulku byla stávajícím počtem (17) dvoj až trojnásobně překračována.

S ohledem na dárce Klubka, kteří přispívají na "klasické útulkové fretky", vedení Klubu také rozhodlo o tom, že základní vstupní veterinární péče bude těmto fretkám hrazena z prostředků FOFRu (určen pro fretky v nouzi, a to tyhle jsou), nikoli FUKových.

Již tento týden šlo do adopce 6 freteček ...popřejte jim ,aby se v nových rodinách co nejdříve adaptovali a byly spokojený!
Myslím na ně moc !
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 11 led 2012, 18:08

Základní specializovaná organizace chovatelů fretek, která pořádá výstavu v Praze nám po zrušení naší výstavy nabídla možnost prezentace našeho útulku ne jejich výstavě (14.1.2011). Útulek bychom chtěli prezentovat fotečkami útulkových fretek s popiskem , hledáme dobrovolníka, který by byl ochoten a schopen nástěnku po domluvě se Silvou někde vyzvednout a v sobotu dovézt na místo výstavy - Kulturní dům "Barča" Saratovská 20, Praha 10. Moc by nám to pomohlo.
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 27 led 2012, 19:05

Za prezentaci našeho útulku na výstavě děkujeme Magdě Mortaníkové, která zajistila převoz nástěnky s popisem našich azylantů a ZSOCHF, která pořádala výstavu a nabídla pomoc s uveřejněním. Pomoc přišla i v peněžní formě, děkujeme!

Za poslední skoro měsíc se v útulku událo spoustu věcí. Především to, že spousta freteček našla nový domov, za který jsme vděčný všem, kteří jich ujali! ;)

17 fretek + 2 na hlídání + 1 vlastní dalo kupu práce od nevidím do nevidím vše na úkor spánku, mé rodiny a mých dětí. Návštěvy chodily skoro každý den či obden a víkendy byly plně obsazené, ale zvládla jsem. Jen někteří stále zůstávají, jako je Oskar, který je společně s Majkem po chemické kastraci a čekáme až budou moci jít do nových rodin... Nemá smysl je dávat, dokud s nima šijou hormony a i když zájemci jsou, musejí počkat a já vydržet. Zůstává ještě Paci, která začala dneškem říjit a ze šestice fretek zůstala jako jediná Elí která začala po odchodu svých sourozenců tesknit. Tak jsem ji seznámila s Majkem, který ji ztrátu hodně vynahradil. Aby toho nebylo málo, začala Eli říjit také a to před týdnem.

No máme stále veselo ale konečně se mi podařilo alespoň dát dohromady Paci s Elí, dvě velké osobnosti. Paci ví, že Elí si nenechá nic líbit a dokáže ji zmasakrovat a tak ji nechává na pokoji a dokonce zkouší si i sní hrát, což mě hodně těší. Jen venčení se pozměnilo...
Oskar pro jeho touhu se stále pářit běhá sám, Majk běhá s Elí a Paci a i když to občas na holky zkouší, tak se nechá usměrnit, což u Oskárka ještě nejde.

No a poslední je Orfeus, velký pohodář, kterému dopřávám stále více volnosti a je za to moc rád. Těším se, až se venku udělá lépe a budu moci sním jezdit k rodičům na hájovnu, aby to jeho svalstvo se dalo do pořádku. Chce to ale pravidelnost, což v tom množství co tu bylo nebylo reálné a možné a hlavně to počasí! Tady se jen tak prochází, neběhá, jen šmejdí, prolejzá rourou a zalejzá do pelíšku a pořád dokola.Včera jsem mu z uší vytáhla kýbl hnoje a zjistila jsem, že nejen kromě toho všeho tam měl pořádnou zátku, která bránila snad i v sluchu. Vzpomněla jsem si na Lea , tomu jsem také vytáhla špunt z uší a to doslova! Orfimu se ulevilo a mě také, nebylo vůbec nic vidět a tak jsem masírovala zvukovod co to šlo až vykouklo něco tvrdého .. Já říkám, zpečenej hnuj ! Fuj !... Mordovala jsem ho víc jak půl hodky, ale muselo to ven a šlo. Orfimu plánujem podání Suprelorinu také a při té příležitosti uděláme opět prohlídku. Je ale v pohodě. jen si říkám, zda má v pořádku nosní přepážku... Chrápe jako starý chlap! :)
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 27 led 2012, 19:35

Marcel, jen drobná oprava Magda Morťaniková ;)

Jinak zítra to bude rok, co mi Silva nalejvala panáka při podpisu toho osudového papíru, po kterém jsem vyfásla eLízu...to to utelko...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 27 led 2012, 21:36

Aniii , díky za opravu :) Magdo promiň ! ;)

to už bude rok ? páni, to fakt letí ! Nevšimla jsem si,že by Silva nalejvala panáka při podepsání osudového papírku
sice se ti třáslo všechno co mohlo,to ano a ty si se něčeho bála, bo co ?
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 27 led 2012, 21:42

té zodpovědnosti samosebou, tebe vůůůůůůbec nééééé :lol:
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 27 led 2012, 21:49

no tak , to jsem chtěla vědět ! :P
až se uvidíme, dáme si do nosu ..úspěšnou adopci musíme oslavit !
podrbkej je za mě obě a Lizzy pošeptej, že na ni stále myslím i když vím, že se má moc dobře! ;)
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 27 led 2012, 21:54

podrbu a za tejden sebou vezmu flašku :D
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Grimmh » 31 led 2012, 17:49

Děvčata, za všechny fretečky, které jste zachránily Vám patří veliký dík a obdiv. Moc si Vás vážím.
Grimmh
 
Příspěvky: 21
Registrován: 07 zář 2011, 11:25

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 01 úno 2012, 13:39

To byste si, holky, měly dát panáka u mě, aby to bylo stylový, ne?! Mimochodem, Aniii, už mám byt samičkotěsný, heč! :-))
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 01 úno 2012, 13:45

Na panáka bych klidně zašla, ale jedině se žofkou, která to dokáže, že určo není žofkovzdorný :lol:
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod martina » 01 úno 2012, 15:49

silvo??! tak teď nevím, jestli to je vědomá lež kvůli tvé přirozené chlubivosti, nebo jen obyčejná naivita (taky ti přirozená... )
.o)))
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 02 úno 2012, 12:26

Grimmh, děkujem moc !
Aniii flašu určitě vem a Silvo u tebe by to bylo opravdu stylové! :D
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

PředchozíDalší

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků