aneb jak to pokračuje ....

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 18 říj 2012, 22:49

16.10. byla Rolnička dovezena ke mě do Berouna a jsem moc ráda,že už ji tu mám ;)
Vypadá celkově o něco lépe ale je vidět,že dlouhá říje ji neprospěla.
Hodně mi připomíná ,,naši,, Dubinku. ;) ale dostává se z toho,to je důležité!
Je moc veselá ale i opatrná zároveň ,povahu má ..no jako Dubinka,prostě tu nejlepší
... je to pohodová fretečka a brzo bude mít nový domov,když ji doteď nikdo nehledal a nenašel.
Pro její ( dlouh.říji) ji prozatím nenechám očkovat,vím,že to pro její tělíčko není vhodné ,takže nechám na budoucím majiteli,zda ano či ne .... jsem zatím pro NE !

Také jsem přijala další novou slečnu do útulku a tou je Bugy ,krásná a společenská fretčí upovídaná fretkomyška. .......tím,že zájemce mám z dob minulých i současných jsem se rozhodla,že i ji najdu domov.
Pro ty co v útulku zůstávají a bohužel nejsou adoptovatelní jako je Albi,Baru a bohužel ani Paci ...chci pomoci
jiné,která dosud strádala ve všem.Není nalezená ani týraná ale podmínky jejího žití se neslučují s tím co by každé zvíře mělo mít...lásku,domov a péči.

V současnosti je v útulku tedy 5 fretek.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod PxNxDx » 24 říj 2012, 09:30

Foto Aslanky alias šípkové růženky
http://imageshack.us/photo/my-images/827/ss856702.jpg/
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 25 říj 2012, 17:25

Dnes ta smutná povinnost připadla na mě.....od dnešního rána běhá Barunka s ostatními fretečkami za Duhovým mostem. Barunky stav se od jejího záchvatu v květnu postupně zhoršoval a včera už bylo jasně znát, že to přes veškerou péči Marcely vzdává i ona. Takže jsme se dnes ráno rozhodly nechat její trápení zkrátit. Barunka byla úžasná tchořovitá holčička, kterou jsme do útulku přijímali v hrozně zbědovaném stavu..nechtěla jíst, neuměla na záchůdek. Marcela jí svojí úžasnou péči rozjedla a přes chirurgický zákrok, který musela podstoupit vypadal její stav velmi nadějně. Bohužel, v květnu zkolabovala, na čas přestala chodit a od té doby se její stav víceméně zhoršoval. Zapalte prosím za Barunku svíčku.....
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod PxNxDx » 25 říj 2012, 17:36

zapaluju :( Je mi to moc líto.. takovýhle konec si Barunka nezasloužila.. a už vůbec ne vy holky, co jste se o ní staraly. Každý, kdo dává "cizím" fretkám tolk co vy, by si zasloužil jen spokojené, zdravé fretečky v nových šťastných domovech :(

Baruško, měj se za duhovým mostem krásně.. najdi tam moji Terezku a vyřiď, že mi pořád moc chybí a vždycky bude! a prožeňte tam moje holky potkaní (jedna z nich je taky Baruš)
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod martina » 25 říj 2012, 20:50

ba ne, takovýhle konec si naopak barunka zasloužila! měla obrovské štěstí, že se jí v závěru života podařilo dostat právě k marcele. až budu stará, nemohoucí a nemocná, taky bych chtěla, aby se o mě někdo s takovou láskou a péčí staral, jako marcela o barunku...

barunce je už dobře a ty, marcelo, se vybreč a ožer. někdy je to jediný způsob, jak se vypořádat s koloběhem světa. máš můj obdiv, jsi neuvěřitelně silná a statečná baba.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 25 říj 2012, 21:33

Jojo, souhlasím s Martinou ve všech bodech (štěstí, statečnost, opití).
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 26 říj 2012, 20:52

Děkuju holky ... ale netřeba ničeho :cry:

připadá mi,že čím častěji odcházejí ...tím jsem více otupělá
..pro mě ta noc byla ale opět plná bolesti,smutku,loučení a smíření s tím, že to s čím se tady denně potýkám je někdy bezmoc a zároveň velká lítost , když nemůžete pomoci ..během dvou let jsem ji už zažila a nejen u svých vlastních : 16,5letá Nelinka (srnčí pinč) oči byly bez jiskry,tělo vzdává svůj boj a cítíte ten pach,který je nezapomenutelný ... opravdu je ! Pak Leo můj malý král ... ano poznáte to,když odchází ..zase ten nezaměnitelný stejný pach,když tělo řekne dost a ani injekce přímo do srdce nezabránila tělu neodejít, pak moje Mája ... a zase ten pach, dokážu ho identifikovat na 100% byla jsem sní do posledního vydechnutí a nikdy nezapomenu na její cestu vzhůru a doteď nepochopím proč,bojovala jsem o ní jako blázen,zbytečně jsem ji trápila všemožnými testy na krev,rtg,injekcema,antibiotikama,snahou pomoci,zachránit ji a přitom ona už nechtěla,nedokážete se smířit, že je konec,mrzí mi to dodnes,odešla zdevastovaná,rozpíchaná,s kanylkou v noze,chtěla jsem prostě aby žila,dávala ji infuze,všechno marné..chtěla odejít v klidu...nechtěla jsem věřit tomu, že to co cítím je skutečné a tak známé :cry: a teď Baru...přišlo to a opět to cítím,křičím ne,to snad ne ...bylo to neomylné a opět tak známé,nemělo cenu ji trápit,tělo pomalu vyhasíná a bojujete jen sami se sebou ale víte,že to je konec.. s ránem přišlo i vysvobození a zbyly jenom vzpomínky ...svíčka pro ni hořela a hoří stále... bolí to stejně,nejsem zcela otupělá!

A vím,že to v útulku nebude poslední zvíře,které mi tady zůstane do konce (Albi s nemocným ohromným srdcem)
ale jsem připravená na vše...snad,vlastně ani nevím kolik toho je člověk schopen unést ...
Omlouvám se za moje myšlení ale té smrti mám už vážně dost...


A abych se asi nenudila u Rolničky nastala změna .... ozval se údajný majitel ...pokud dodá veškeré doklady jako její platný pas s číslem čipu a očkovací průkaz (bude následovat mé ověření u veterináře) plus budou majitelem uhrazeny veškeré náklady z veteriny atd , poté bude majiteli vrácena..trochu mi na tom všem ale ,,nesedí,, tvrzení ,že by to měl být kluk ...dotyčný si to celou dobu prý myslel :-( jen doufám,že tohle všechno není jen hloupý žert,neboť bych vylítla jak čert z elektriky a věřte,že domlouvat se s někým a handrkovat se ...to fakt nechci ! dotyčný tvrdí,že má vše na co jsem se ho ptala a vše předloží i když nedokázal odpovědět na pár otázek týkajících se znaků pro jeho fretku! Musím ale pozastavit nabídku Rolničky do ,,Adopce,, a touto cestou se všem zájemcům omlouvám.Vše bude vyjasněno až v listopadu,kdy dotyčný navštíví náš útulek.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 29 říj 2012, 22:38

V útulku dva nový nalezenci : Vilda a Verunka ;)
Vílík je albín a Verunka tchořovitá holčička , oba nalezeni v téhle zimě v papírový krabici u polikliniky na Praze 10.
Já ty lidi vážně nenávidím ....
Nicméně opět musím poděkovat Kamilce, že pomohla a dovezla je.
Oba jsou tzv.dobře živený a naštěstí bez zjevných známek strádání.
Byly pouze hladový ale to už teď je minulost,oba spinkají v jedné kleci a jsou spokojený,vyběhaný a šťastný.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 01 lis 2012, 09:24

No a přesně pro tyhle okamžiky si říkám, že to co děláme má vážně smysl :-)
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 01 lis 2012, 23:34

Dnes jsem převezla do Berouna Tulačku ,, Kačku,, z PLzně.
Jak už informovala Jana : 29.10. se v Plzni v ulici Kralovická u prodejny Albert našla tchořovitá fretka.
Je to holčička,krásná, hodná, vymazlená. Jen je samé klíště :-( atd...

Hodná,nevím....při odchodu Janě prokousla prst + nehet skrz na skrz a mě skoro také,jen jsem byla opatrnější a odnesla to rukavice.Zřejmě se už rozkoukala :) Uvidíme jak na tom bude dál ale hned co jsem si ji dovezla,začla blbnout a skotačit jak správná motorová myška.
Takže dáme holce čas ...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 03 lis 2012, 23:46

Bugynka byla dnes adoptována .. bude mi za ní hodně smutno,přirostla mi prdelka k srdíčku dost
ale musím se podělit s někým o tu radost co v sobě má ... je to moc hodná fretečka a přeju ji od ♥ jen to nejlepší,
tak jako všem!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Liška » 07 lis 2012, 21:58

Včera byly holky, Mája (Trnová) a Majda (Trnová) na kastraci. Obě to zvládly na jedničku a teď se zotavují.
Kontrola dnes dopadla také dobře, dostaly jsme antibiotika domů, rána je v pořádku, stehy pěkně drží, jenom Mája má malinkou modřinku.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 09 lis 2012, 09:37

Slíbená návštěva údajného majitele Rolničky nedorazila,nezavolala ani nenapsala a proto ani já nehodlám utrácet peníze za volání , co bude či nebude. Ale rozhodně je to ta nejlepší fretečka co tu v útulku je ... neskutečně hodná,čistící,opečovává mě a začíná být na mě hodně fixovaná a abych si to tady mezi 6 fretkama trochu ulehčila začala jsem ji pouštět s Albim ... obcházejí se,občas si nenápadně k sobě přičichnou a společně hltaj pastu,
kterou jim dám.Přesto do adopce Rolnička zatím nemůže, budeme čekat ... šlak by mě trefil,fakt jo!

Tulačka Kačka se začíná zapojovat do společných her se mnou ..trochu pokrok ale stále po mě chňapne abych věděla,kde je hranice ..co můžu a co ještě ne,myslím, že to je o důvěře,kterou potřebuje načerpat a vstřebat..uvidíme co bude dál ale zvládneme to obě.

Vilda a Verunka jsou dvojka k pohledání...čas strávený s nima je k nezaplacení.Strašně se s nima nasměju,oba jsou šťastný a blbnou a blbnou.Maji se opravdu rádi a jsou na sebe hodně fixovaný.Vilík i Veru jsou oba letošní mláďata a i tak se chovají.Vilda má stále takovou tu dětskou srst a nahmatala jsem mu to,co by měl mít mezi nožkama..no prostě začínaj mu růst ...takže dospívající puberťák k pohledání aby toho nebylo málo.. začíná si tahat Verunku po místnosti...veliká sranda pro něj!Jako správný puberťák chňapne,trhá a zkouší co mé nervy snesou a zlobí.Veru je v pohodě,ta se jen otáčí co kdy dostane nebo spadne na zem,je zlatá myška malá.Oba jsou čistotný,uf.

Paci ......řikala jsem si,že když je tak Vilda nevybouřený ,že bych je mohla venčit společně...nešlo to,chvilku ano a pak začalo peklo :(
Vilda si dovolil a Paci to neunesla , začal boj.

Albi je doufám spokojený,nic mu nechybí a dovolím mu naprosto všechno,tím myslím ..
kam jiné fretky nemůžou on ano a to proto,aby se vůbec prošel nebo trochu popoběhnul,jinak mi bude ležet u nohou jako věrný pejsek a neudělá ani krok navíc,takže venčení probíhá tím stylem,že jdu do kuchyně on za mnou,jdu do koupelny on za mnou,na chodbu on za mnou a tak vypadá jeho každodenní venčení...pokud sedím u PC leží mi přes nohu a čeká co mu přiletí za ňamku,prdolka jeden.Naštěstí mu nedělá žádný problém společné venčení s Rolničkou,protože byl předtím zvyklý na společnost s Baru.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 17 lis 2012, 13:38

Rolnička byla včera adoptována ;) ... přeju ji od srdce jen to nejlepší !
V nové rodině bude mít to nej a bude dělat jen samou radost... takhle úžasná fretka tu ještě nebyla a budu na ni neustále myslet.Údajný majitel nepřijel ani nezavolal a já nehodlám okrádat čas fretce,která může mít novou milující rodinu a být konečně šťastná a doma.

Tulačka Kačka mi za další týden předvedla jak je skvělá,hravá a úžasná a už se nebojí ani nechňape ..chtělo to jen čas a společnou hru,kterou uvítala a dnes jsem měla možnost ji i seznámit s naší fretčí návštěvou a musím ji moc pochválit,freteček se nebojí a je moc hodná a tolerantní ke všem.Je plná energie a byla bych moc ráda aby co nejdříve našla novou rodinu i ona,protože by si ji sakra zasloužila .... vidím jak je šťastná,když blbne, skotačí a hraje si ale doma,by už bylo doma :cry:
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 14 pro 2012, 15:18

Dneska jsem byla s Albim na prohlídce a všechno je k jeho věku relativně v pořádku ... na Enapu zůstává pořád a ač srdíčko nevyléčíme , má se dobře a nic ho netrápí.Začátkem dalšího týdne půjde Paci na ukončení říje a Vilda s Verunkou půjdou na očkování, tak ať to máme všichni z krku .. a můžeme prožít vánočních svátky jak se patří.

Tulačka Kačka byla 24.11. předána na ,,zkoušku,, do nové rodiny,kde vládne pan domácí Satánek .
Satánek se u nás v útulku Kačky bál ale ona tím jak je strašně společenská a hravá a neodbytně přátelská jsme to zkusili a vyplatilo se to.Kačka tedy byla právoplatně adoptována a zprávy co přicházejí jsou nadějné a je to moje pani gentlemanová , prostě úžasná fretčí holčička,která Satánka motivuje aby se nebál a hrál si sní. Stále na ně myslím a stýská se mi !

Od adopce Rolničky uběhl měsíc ..od přijetí do útulku 3 měs. a údajný majitel se opět přihlásil (po druhé) ...nebudu psát co mě to stálo nervů a prolitých slz a vyřčených slov...minulý týden jsem tedy zprostředkovala schůzku sním a s Janou z Plzně, kam donesl platné doklady jako pas s čipem (v pasu je psán samec) uááá a čip sedí a naplánovala tedy termín vyzvednutí Rolničky,který jsme si určili (po prvé nezavolal,neomluvil se ) na tuhle neděli.Kontaktovala jsem tedy náhradní majitele ...všichni zdrcený a já také.Nikomu nepřeju ty nervy a co všechno tomu následovalo a když už se s tim zase nějak člověk smíří ..přijde sms ,že se neděle musí zrušit.Co si kurňa o tom mám myslet ? Já bych střílela .... tohle nedávám :twisted:
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Demi » 14 pro 2012, 20:23

Takovýmu člověku, bych zvíře zpět nedala. To chování není normální a viditelně dotyčnému tolik na Rolničce nezáleží, když dělá takový dívadlo. No, držím palce.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod PxNxDx » 14 pro 2012, 21:38

jestli to jde, taky bych zvíře nevydala. To že čip sedí je hezké, ale evidentně nesedí pohlaví, k tomu ten přístup, atd..
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod martina » 15 pro 2012, 01:59

souhlas s holkama,

už kvůli tomu, že není možné, aby z nás (Klubka) někdo dělal totální pitomce a půl roku řešil, kdy si bude moci svoje zvíře vyzvednout. kdyby mu na něm tak strašně moc záleželo, jak tvrdí, tak to tady dneska neprobíráme, protože rola by byla dávno doma.
ano, rolnička je vymazlené zvíře, nezdá se, že by v předchozím životě strádala. ale fakt nejde donekonečna čekat, jestli se pán rozmyslí, našetří, nebo nevím, co neustále řeší. rolnička se v současné době má fajn v nové rodině, kde ji milují, a marcela potřebuje konečně tohle uzavřít. kdyby kolem každé fretky byl takový cirkus, jako kolem rolničky, tak už útulek dávno zabalila.

marcelo, máš moji podporu, ať se rozhodneš s rolničkou jakkoli - dát mamlasovi ještě šanci, nebo ho definitivně odstřelit, ale to víš.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod pinina » 15 pro 2012, 09:36

Já osobně bych mu jí taky nevydala. I kdyby se postavil na hlavu....
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 15 pro 2012, 14:35

Ač jsem se s pánem minulý týden setkala a dělal a tvářil se že má opravdu zájem, po tomhle jsem proti mu ji vracet. Si vzpomene zase za měsíc že má někdě zvíře? Už ji mohl mít dávno doma, kdyby tolik chtěl. Také bych si moc přála aby Rolnička zůstala v rodině kde je a má se tam výborně....
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod pišta » 15 pro 2012, 20:46

Já osobně bych jí taky nevydala. Tohle přece není normální. :evil: :evil:
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 19 pro 2012, 09:16

No obávám se, že tohle budeme muset po právní stránce pořešit s Pavlou...dneska jí zavolám...
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 19 pro 2012, 23:41

No když jsem jí přebírala v psím útulku v Plzni, tak mi řekli jasně, že pokud čip není řádně zaregistrován, což není, nemá nárok....Když bude potřeba, rádi pomohou...
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 26 pro 2012, 12:50

Tak nám ten blázinec kolem vánoc a všeho pomalu končí ...a Vám přeju klidné prožití zbývajících svátků.

Situace kolem Rolnicky je pro mě již dávno uzavřená.Nezabývám se tím a ani nebudu .Pokud mě bude chtít nějak postihnout ...může.. na vše jsem připravená , budu za ni bojovat, aby zůstala tam kde je ... v milující rodině!

Paci se odstěhovala den před štědrým dnem k Janě do Prahy,kde se ji bude snažit začlenit do své smečky.
Poprosila jsem Janu ať vše zváží a zkusí ji dát šanci na ,,lepší,, život po boku svého druhu.Neříkám,že nebyla u mě šťastná ale když ona si tak chtěla hrát s někým,kdo by ji rozuměl. Snad se to podaří ... budu doufat a držet ji pěsti.
Moc jsem ji obrečela ale musela jsem ...kvůli ní.

Chtěla bych moc poděkovat rodině Fajmanů a Martině Pýchové za krásné dárky pro fretečky,které měli letos pod stromečkem .... opravdu si to fretečky užili a já za ně moc děkuji. Dostali granulky,deky a spoustu dobrot,mlsek, pasty a spoustu míčků a hraček. Pak vložím fotky na rajče ;)

Velký dík patří také paní Martině Nováčkové a jejímu e-shopu 4LuckyPets http://www.4luckypets.cz/
. Protože se prý "nemohla rozhodnout, který útulek podaruje", rozhodli v předvánoční anketě na FB fanoušci stránky - http://www.facebook.com/groups/361660767222251/.

V Berouně jsou v tuhle chvíli tři útulkové fretečky : Albi , Vilda a Veru
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 26 pro 2012, 22:40

Měla bych prosbu:
Nebylo by možno založit pro FUK bankový účet, na který by šlo posílat příspěvky ze zahraničí (ze Slovenské republiky v EUR) bez šílených převodních poplatkú za převod od odesilatele a bez poplatkú u prijímatele, t.j. FUK?
Něco podobného měl SKChF (s nima já už nejsem v kontaktu), myslím, že to byl účet FIO, ale nejsem si jistá.

Momentálně pracuji v zaměstnání, kde jsou všichni "psíčkaři" nebo "kočičkáři", ale hlavně jsou to moc hodní lidé, kteří se angažují v charitě jakéhokoliv druhu.

Tož mne napadlo, že je poprosim co do finančního sponzoringu FUK.

Jen na to, abych mohla toto rozběhnout, potřebuji přímý účet na FUK z SR v měně EUR. Aby šlo poslat příspěvek prostřednictvím internetbanking a bez těch otřesných poplatkú....
Naposledy upravil Johana dne 26 pro 2012, 23:57, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod martina » 26 pro 2012, 22:56

ano, tohle je možné u FIO, která má velmi srozumitelný a jednoduchý internetbanking a nulové poplatky. ideální jako sporožirový účet, kde je vysoký pohyb. nejsem agent, jen spokojený klient.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 26 pro 2012, 23:12

martina píše:ano, tohle je možné u FIO, která má velmi srozumitelný a jednoduchý internetbanking a nulové poplatky. ideální jako sporožirový účet, kde je vysoký pohyb. nejsem agent, jen spokojený klient.


Martino a nebylo by možno pro FUK tento účet založit?

Snad by pár hodných lidí ode mne z práce, nebo i odjinud z SR FUK podpořilo, kdyby byla možnost jednoduchým i-banking převodem. Udělala bych pro osvětu maximum.

Na Slovensku neni možno takto fretky podporovat i když by lidé chtěli...v SR útulek pro fretky neexistuje ani jeden.
http://www.fretka.sk/fretky-na-adopciu/ ... -adopciu1/
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod martina » 27 pro 2012, 16:47

jestli by to bylo možné, opravdu nevím. kdyby to záleželo na mě, už by měl Klub-Klubko účet u FIO dávno.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Grimmh » 03 led 2013, 13:17

Marcelo, tobě a celé tvé rodině (tím samozřejmě myslím i všechny čtyřnožce) přeju v Novém roce jen to nejlepší.
Nakukuju na tyto stránky jen z povzdálí a moc sem nepřispívám. Ale musím znovu ventilovat svůj obdiv nad prací útulku nejen tvou, ale všech dalších lidiček, kteří v rámci svých možností pomáhají. Všem moc velké díky!!!!!
Grimmh
 
Příspěvky: 21
Registrován: 07 zář 2011, 11:25

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Liška » 08 led 2013, 11:34

8.1.2013 byl do Klubka z útulku v Měcholupech převezen nádherný tchořovitý freťáček. Je to miloučký medvídek, odhadem 1/2 - 3/4 roku. Byl odchycen v Uhříněvsi v ulici K Netlukám. Nepostrádáte ho někdo? Je evidentně zvyklý na lidi, nekouše, mazlí se ani pes a fretky mu nevadí. Byli jsme na veterině, naočkovali, freťáček je v pořádku, ouška měl čistá, jen lehce delší drápky, ale je v dobré kondici, takže venku nebyl dlouho, je čisťounký a má sametovou srst. Úplně bych zapomněla na jeho nové jméno, jmenuje se Bjørn (nebo Bjarne).

9.1.2013 Bjørn je úžasný! Mazlík, medvídek, brouček... Takového freťáka bych si přála mít. Je hodně lekavý, vyděsí ho i tichý zvuk, ale lepší se to každou minutou. Rád se mazlí, v náručí vydrží dlouho a nechává se ňuchňat a drbkat. Teď tu běhá s domácím freťákem Frederickem a oba kvokají a hrají si spolu.

Super zprávy z nového domova Mii:
"Mia už si hraje s kočkou se psem problem neměla nikdy myslim že časem to bude uplne fajn jinak Mia je silene hrava jen jak jsem rikala pri hre se moc neciti a kouse ne do krve ale jeste to kousani uplne neovlada jinak je to mazlik .....mazli se a rochni v posteli moc dlouho neposedí."
A mám z takových zpráv velkou radost!
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

PředchozíDalší

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron