aneb jak to pokračuje ....

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 20 dub 2011, 19:18

Lizzy přeje tetě Marcele všechno nejlepší k svátku,posílá velkou pusu:-* a vykazuje,že stehy jsou venku,je úplně zdravá (až na tu hlavu;-)) a že moc dlouho nechce o veterině ani slyšet,natož ji vidět...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 21 dub 2011, 23:48

Díky moc děvčata a nejen Vám, všem díky za sms či mail nebo zavolání....
nedivím se Lizzynce Anii ,přeju ji ,aby veterinu hodně dlouho neviděla to mi věř , max. na očkování a honem honem pryč ... posílám štípanou
Samuelovi to samé ...pořádnou štípanou.. jak jste dopadli na kontrole Silvo? myslela jsem na Vás! písni ...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 22 dub 2011, 14:29

Takže jsme s Leem už po aplikaci Suprelorinu a za tři týdny jdeme na kontrolní sono,tak snad ta mrška nebude růst !! Leo byl hodně statečný ale plakal...takovou jehlu jsem ještě neviděla , jo viděla,když se čipuje! brrr ...., stále ho krmím...,musím na něj dohlížet , ale je to lepší, antibiotika zabrali , tak i to jeho učůrávání se zlepšilo, řekla bych,že už je to skoro uplně v pořádku . Ještě nějaký den a máme v tomhle vyhráno!
pani doktorka řikala že po aplikaci by měl do týdne pookřát ve všech směrech,tak se na to už těším,je to jako zázračná pilulka,tak jsem zvědavá,chci aby snáma zůstal co nejdéle a zdravíčko mu sloužilo...díky Klubu,Majdě a x lidí co útulek podporují , tímto za Leonka velký DĚKUJI !

Silvo : díky za zprávy a mám velkou radost ,že je Samuel v pořádku !
piš mi prosím častěji , neboť po každé napsané větě se opravdu bavÍm a mám úsměv na rtech .Sam je skvělej a ty úžasná bytost , starostlivá a milující . Neumím si pro něj představit lepšího pána než si Ty !
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 22 dub 2011, 20:36

Zítra jde Tulák Djůk a Tadeášek na kastraci, tak držte palečky!!! Djůk je děsný třeštiprdlo a na to jak je na kluka mrňavej je to vejškař a s Tadeáška se stává mazel, už mi věří, naučil se papat pasty, který mu vážně nechutnaly, bohužel ten záchůdek mu pořád nic neříká :( , snad časem.... skáče tu jako trdlo a když ho mudlám tak se mu to moc líbí. Bohužel zatím nedokážu ani u jednoho odhadnout zda snese jinou fretku nebo ne, Djůk zvědavě okukuje všechny na který se dostane a ukvokal by se, Tadeáš na nikoho vůbec nereaguje, ani na samičky...záhada na to že tu ojíždí plyšáky :D
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 22 dub 2011, 20:42

Palce budu žítra klukúm držet, věřim že budou po kastraci OK.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 23 dub 2011, 14:42

Děkujeme všem za držení palečků a drápečků, kluci jsou oba po kastraci, vše bylo bez komlikací a už tu na mě nakukujou z klecí :D
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 26 dub 2011, 20:51

Tizziano ,,golemek,, je adoptován ! Nová rodina si pro něj dnes přijela kousek od Benešova a byla překvapená,že je to takovej krásnej obřík ...že na těch fotkách byl uplně jiný :D , prý tmavší...ale podle Jany je to čokoláda jak vyšitá ....přeju mu od srdíčka jen to nejlepší,bude se mít určitě dobře a stane se z něj ten nejrozmazlenější freták.Pani mu na cestu ušila krásnej zalézací polštářek ..jako pro krále !
ač si sebou vzali i kšírky,Tizzimu byly malý,tak jsme udělali výměnu.... :D , také jsem mu na cestu zastřihla drápky aby byl fešák. Budu čekat na zprávy z nového domova a pak dám vědět jak se kluk ušatá má...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 29 dub 2011, 18:33

Tadeášek právě odjel do nové rodiny za kamarádkou Tracey, bude se mít určitě moc fajn, už teď je mi po něm smutno :(
Od středy tu máme dalšího nalezenečka, je to tchořovitý klučík, s největší pravděpodobností loňské mládě, je v říji a je dost divoký :o Snad se po kastraci uklidní a bude se moct nabídnout k adopci....Jinak je to fešák!
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 29 dub 2011, 19:04

Když to všechno čtu, mám slzy v očích dojetím, co všechno pro ty nalezené fretky děláte. A že se tak daří ty nalezenečky (aspoň ty zdravé) umístňovat do dobrých domovú, to je fantastické. Velice si vaší práce vážím a moc vám držím palce!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod neytiri » 29 dub 2011, 20:15

marnelbar píše:Tizziano ,,golemek,, je adoptován ! Nová rodina si pro něj dnes přijela kousek od Benešova a byla překvapená,že je to takovej krásnej obřík ...že na těch fotkách byl uplně jiný , prý tmavší...ale podle Jany je to čokoláda jak vyšitá ....přeju mu od srdíčka jen to nejlepší,bude se mít určitě dobře a stane se z něj ten nejrozmazlenější freták.Pani mu na cestu ušila krásnej zalézací polštářek ..jako pro krále !
ač si sebou vzali i kšírky,Tizzimu byly malý,tak jsme udělali výměnu.... , také jsem mu na cestu zastřihla drápky aby byl fešák. Budu čekat na zprávy z nového domova a pak dám vědět jak se kluk ušatá má...


Tizzianek je opravdu móc krásný freťáček :-) Ať se mu v novém domově líbí, byl náš favorit 8-)
neytiri
 
Příspěvky: 8
Registrován: 22 úno 2011, 20:33

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 30 dub 2011, 21:42

Hobitek je adoptován ! ♥ Odjel s kamarádkou Rozárkou , která se na něj přijela podívat už podruhé ...budou spolu vycházet moc dobře,jsem zase opět šťastná a hřeje mě to u srdíčka ..moc! Rozárka je skvělá fretčí holčička , hodná a celého ho tady umyla společně s Bellinkou,která se na nás opět přijela podívat a opět pomohla při seznamování,ta nemá chybu holka zlatá ač lidi moc nemusí s fretkama vychází moc dobře a i když mají strach a fretku nikdy neviděli jde na ně hrozně něžně,vždy je celé umyje at je to holka či kluk,je fakt bezvadná a hlavně ji mám na blízku.Hobitek byl úžasnej,nikoho neznásilňoval ač je krátce po kastraci, všechno bylo suprový , má úžasnou povahu , je hodně kamarádskej ...prostě boží , bude se mít moc dobře,zaslouží si to...zlato moje ♥ těším se na zprávy z nového domova ...

Tizziano je v novém domově naprosto v pohodě,je mazlící ,všechno je v pořádku,pořád šmejdí ,hraje si ...akorát zlobí se záchůdkem...syčák! Musí pořídit větší , do malého se mu holt stím jeho ,,zadkem ,, nechce! nedivím se...dala jsem pani pár rad ,neboť tady byl naprosto čistotný ale v dostatečně velkém záchodě..tak uvidim jak se situace bude vyvíjet....miluje okurky :D

Leonek začal ťuky,ťuk sám papat , více šmejdit .... zdá se být mnohem lepší.Pořídila jsem mu ,,super,, kapky do uší ač stály celkem dost ale na doporučení pani doktorky jsme ani nezaváhali ...svrab v ouškách stále nemá ale pořád jsou podrážděné a tvoří se humus ..vypadá to jako špína zalitá voskem, říkám tomu šlupky ,když to zaschne. Po třech dnech aplikace jedné kapky do obou uší vypadají tak krásně,že mi je líto ,že jsme nezačali již dříve.Kapky se jmenují Mitex máme je aplikovat jeden týden a pak uvidíme co dál....ale už ted je vidět krásné ucho bez humusu,bez podráždění.Jsou určeny pouze pro kočky a psi ale ve složení není nic co by ublížilo.Zkusili jsme a výsledky jsou již po třech dnech,mám velkou radost !
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 04 kvě 2011, 15:43

Potřebovali bychom někoho, kdo by zítra vyzvedl freťáčka v Měcholupech a nechal ho u sebe do soboty....
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 04 kvě 2011, 16:37

škoda, že nejde vyzvednout už dnes...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Korky » 04 kvě 2011, 17:06

Ja ho môžem vyzdvihnúť aj zajtra, už som písala Majde. Nebude ale vadiť, že nie som občan ČR, resp. že tu nemám ani prechodné bydlisko? Viem, že psa by mi kvôli tomu nedali.
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 04 kvě 2011, 17:22

Katko, oni ti ho nedaj :-((
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Korky » 04 kvě 2011, 17:24

Hmm, tak keby ho niekto mohol vyzdvihnúť a nemohol ubytovať, nech mi napíše, môžem tam skočiť s ním.
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 04 kvě 2011, 17:27

Takže odlapila jsem na telefonu Morgan, sjede pro něj, ale nemá volnou klec, prý na tebe má spojení, zkuste se holky nějak domluvit...v sobotu přijedou holky z Klubka na čarodky, tak si ho odvezou :-) Díky moc
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Korky » 05 kvě 2011, 16:21

Tak malý je u mňa. Je krásny, pekne vypapkaný a samozrejme poriadne divoký a v říji. Za tých pár minút už stihol vyhádzať záchod, rozmetať granule a pracuje na rozobratí klietky. Nechám ho, nech sa trochu zabýva a večer skúsime, ako je na tom s kúsaním. V útulku sa tváril milo a nevinne, ale asi hral formu, aby sme ho tam nenechaly :twisted:
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 05 kvě 2011, 18:27

Korky díky moc....jak je veliký? Na to fotce z útulku vypadal hrozně maličkej :-)
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Korky » 05 kvě 2011, 20:41

Nadrozmerný rozhodne nie je, váha tvrdí okolo 1650g. Ale je pekne macatý, taký menší medvídek :)

Dodatok (23:00)
Tu je pár fotiek toho lumpíka, nech viete, na čo sa môžete tešiť. Názov si nevšímajte, to prišlo nejako samo :lol:
https://picasaweb.google.com/k.kamasova ... 8vN2Y3kBg#

Inak hormóny s ním zmietajú poriadne, značkuje kade chodí a oháňa sa po prstoch, keď ho chytím. Bude s ním ešte asi veselo...
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 06 kvě 2011, 00:52

Korky : díky moc , už se na něj hrozně těším ... je to pěkný kluk ;) pak mi vše povíš ...nebo mi prosím písni na sz tel.č. já ti zavolám , díky .
nějak nestíhám ani pročítat vlákno natož odpovědět,takže se omlouvám ... i když info mám :)
bohužel měli jsme to naplánované jinak ale nevyšlo to...však víš , pokud bys snim nevydržela do so, můžeš ho dovézt ke mě ihned .... zítra od 6h do 13 h jsem doma ,teda již dnes anebo pak pozdě večer ,benzin a jiné náklady proplatím na místě,písni sz a domluvíme se nebo na mail : utulek@fretka.cz
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 06 kvě 2011, 08:06

Tak to ta fotka hrozně mátla, 1650 je docela dost , to je macík :-)))
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod graciijka » 06 kvě 2011, 08:20

Ježiš ten je krásnej!
Marcel toho bych ti sama asi nedovezla....zůstal by u mě :mrgreen:
Žofka, Lentilka, Hopík, Speedy, Markus
Uživatelský avatar
graciijka
 
Příspěvky: 118
Registrován: 27 lis 2010, 11:18
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Morgan24 » 06 kvě 2011, 08:30

Taky už jsem to doma zkoušela že bych si ho nechala, akorát to bohužel neprošlo. Škoda, bývala bych si ho z toho útulku odvezla rovnou dom :-(
Atlas, Antaios, Valkýra a Mija s paničkou
Uživatelský avatar
Morgan24
 
Příspěvky: 91
Registrován: 26 lis 2010, 21:22
Bydliště: Praha 7

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod karusa » 06 kvě 2011, 14:39

Tak ten je nádhernej:-) kruci já už chci mít po těch šílenejch státnicích a být přestěhovaná, fretky budou mít svůj pokojíček a to by bylo, aby mi aspoň ještě jedna fretka neprošla:-) :D
karusa
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 lis 2010, 14:49

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Korky » 06 kvě 2011, 16:18

Holky, nechcem to hovoriť ako jasnú vec, ale každou hodinou sme s priateľom tým jeho ksichtíkom viac očarovaní. Fakt neviem, či budem schopná sa ho zajtra vzdať... Je to naprosto kúzelný malý diabol. A robí mi radosť, trafil káko do záchodu a ani ho predtým nevysypal :)
Zajtra ho každopádne na čarodejnice vezmem a uvidíme...
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 06 kvě 2011, 19:51

A jéje :-))))
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 09 kvě 2011, 19:51

musím říci,že ten kluk je opravdu úžasnej ;) pojmenovali jsme ho Ferdinand
v neděli podstoupil kastraci,kterou jak jinak , zvládl velice dobře.Je hodný a čistotný už teď je zněj mazlik.
prozatim je u Jany,která mi ho doveze co nevidět,putoval z čarodek rovnou k ní a po té ho doveze ke mě.Vychutnala jsem si ho na čarodkách , má dobrou povahu ,tak doufám ,že co nevidět poputuje do nové rodiny.
Benjamina mám po týdnu zde a musím říci,že mě Jana připravovala na nejhorší...ale jak to bývá,nejhorší jsou začátky a tady je kupodivu velkej mazlik a je hodný,hraje si s plyšákama,miluje pasty,kouše s citem ,je čistotný a vůbec jako vyměněný .... kastrace byla nutná! :lol: , takže může být k adopci nabídnut ihned.
O Tuláka je stále zájem a já opět pečlivě vybírám komu,stal se zněj mazlik jak vyšitej a hodí se k jiným fretkám.Je hodný a také čistotný...záprdek malinkej,mám zněj radost ,je snim děsná prdel!

a náš Leonek se zlepšil...tak mám radost, hlavně v papání , papá zase sám, bez mé pomoci a i celkově trochu ožil ...je lepší a neučůrává ,sice toho moc nenaběhá ale pookřál ..dá se říci,uvidíme. Leo je objednán na 13.5. k doktorce , koukneme se mu na pravou nadlevinku zda se nezvětšuje atd... pak písnu jak jsme dopadli.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 09 kvě 2011, 20:08

pár fotek Benjamina ,kterého jsme dovezli dne 27.4. je to fešák....
http://www.facebook.com/#!/media/set/?s ... 8321402894
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 10 kvě 2011, 08:05

ještě něco málo k čarodkám...
přijel se na nás podívat božský Rupert ,krásná Zoe a pan Hobit ,měla jsem znich velkou radost.Rupert je jak vyměněný ale stejně krásný a hodný prostě velký pohodář, nová rodina mu velmi svědčí a maj ho moc rádi.Bulka se mu nezvětšuje tak uvidíme jak to s klukem dopadne.Zojka byla na ukončení říje a bude kastrována,byla velmi nesvá, venku moc neběhá,tak byla celou dobu schoulená u paničky a pak u mě,málem jsem ji nepoznala prdelku :oops: no a pan Hobitek začal přelínávat a
hubnout ...chjo, ta kastrace znich dělá frety k nepoznání ale má se moc dobře a s fretečkou Rozárkou si rozumí,tak mám ze všech velkou radost.

přišel mail ohledně reklamace na Tizziana ,prý závažná vada ...za celou dobu co je u nás ještě nikoho nerafnul
málem mě trefilo než jsem dočetla ...má se moc dobře,je zlatej a rozmazlenej.. co jiného !Doufám,že skrytou vadu za mě kluk velmi rychle vyřeší a nebude tak dlouho předstírat ,že je andílek! snad se polepší...

ozvala se i Mouzí a byly poslány fotky...moje srdíčko,je krásná ...byla na ukončení říje u tety Lee a má se moc dobře, je vpohodě a prý : zlobí, škodí, krade, smrdí, kouše ... klasika (-:
Bez námitek se nechá trápit, drbat, škrábat, a stočit do klubíčka.... a nemá ráda procházky.
Myslím na ni pořád..

tak a ted mažu za Leonkem...chce ven , dát mu na sebe frak,tak je z něj tučnáček ...zlaták muj...pokyvuje hlavičkou sem a tam....hledá mě,načuhuje,vykukuje....ještě že fretky neuměj mluvit :lol:
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

PředchozíDalší

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník