aneb jak to pokračuje ....

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 03 bře 2011, 19:39

Mernelbar, neni zač děkovat. Já mám teď víc času jak nemám freta, tak kdybys chtěla něco třeba ohledně lékú dohledat na netu, nebo konzultovat něco (třeba léky) s vetama (múžu s mojima = klinika Bennett, nebo MVDr. Punčochářovou a s Lee), dej mi vědět. Ráda bych ti pomohla aspoň časově s informacema, když jinak nemúžu.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 03 bře 2011, 19:51

Johanko: myslim ,že slovo děkuji .. aspoň psané ,má pro mě význam a někdy je prostě potřeba jím vyjádřit vděk ;) . Jinak díky za nabídku budu si pamatovat...a co tedy názor na pupalkový olej ? také jsem ho opatřila ...myslím si ,že by nebyl na škodu zrovna pro Leonka proti vzniku kardiovaskulárních chorob i když problémy má , mohli by se při delším dávkování nějak utlumit...nebo spíše v to doufám.S Leem pojedu za pár dní opět na vet , tak se optám i tam..pokud nezapomenu.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 03 bře 2011, 19:58

Pupalkový olej dohledám a skusím prověrít u mně dostupných vetú.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 08 bře 2011, 00:59

Na Klubové akci... Seznamte je (se), prosím, aneb prošvihli jsme Valentýna jsme byli nominováni společně se Silvou Kožichovou na titul MATKA FRETKA a dostali jsme krásný pohár a finanční odměnu.Silvie Kožichová se své odměny vzdala ve prospěch útulku a tímto ji také děkujem.
Děkujeme všem,kteří nám dali svůj hlas a důvěru.

také děkujeme rodině Baškovým za plnou tašku pamlsků a tři pytle Zverlitu ...udělali nám ohromnou radost!!
Lucii Hendrychové za dodání inzulinek a spoustu užitečného zdr.materiálu ...taky velký Děkujeme!


pani doktorka byla také moc hodná a přivezla na Klubou akci pro Leonka poslední pigárko které má dostat tento týden a ušetřila nám tímto cestu ... máme za sousedku zdr.sestru ,takže píchnout zvládnem sami , svrabík jsem zatím nenašla ,takže vypadá vše na dobré cestě a léčba pomáhá!! zatim...
Leo je stále stejný,papá pořád pěkně ale je to prostě děda a zázraky po něm nemůžu chtít,rád se prochází sem,tam...udělá svuj rajon a zase zalézá, odpočine si a pořád dokola ..je rád že ho ponuchnám ,podrbu na zádech promasíruju na to se vyloženě tváří blaženě a poté očekává nějaké mlsky..a tak je to den co den.

Ruperta si Jana odvezla v sobotu k sobě , kde je objednám na kastraci...tady.. ani nikde jinde by byl objednán nejdříve tak za měsíc a v Plzni, nevim proč je to i finančně pro útulek cenové nejvýhodnější!
Vím,že pro Janu je Rupert hodně velké sousto bo je to její srdeční záležitost a doufám,že tu svoji srdeční záležitost rychle vyřeší , protože si zahrává s myšlenkou si Rupíka nechat a nenechat kastrovat...on je opravdu dokonalý ideál krásy,takže se neni čemu divit...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 08 bře 2011, 01:18

Malnerbar: titul "Matka fretka" si plně zasloužíte a Silva samozřejmně taky. Gratuluji :-)
To co vy děláte pro fretky bych já fyzicky ani psychicky nezvládala.
Leonkovi stále držim palce, ať se má chlupáček co nejlépe.
Pupalkový olej prověřuji, chvíli to potrvá.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 08 bře 2011, 14:37

Já samozřejmě na ten Pupalkový olej zapoměla .... hlava děravá,hlavně že jsme tam měli pani doktorku !!
Nic Leovi jsem začala podávat Plerasan ,takže ho nechám jen na tom a uvidíme ...Pupalka počká ;)
díky...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 09 bře 2011, 23:11

Rupíček je předběžně zamluven !! Nová rodina i fretčí kamarádka Eminka na něj netrpělivě čekají a jen co se nám kluk zotaví po kastraci , tak může být adoptován.
Na kastraci jde již tuto sobotu 12.3 ,tak na něj myslete...!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 12 bře 2011, 15:34

Tak s Rupíkem jsem dnes měla o zábavu postaráno... Kastraci má za sebou, zvládl ji úžasně, už se i trošku napapkal a nabumbal. Horší je, že jsem mu objevila v týdnu bouli na zádech u páteře, tak byl na rentgenu, který je v pořádku. Byl nabrán vzorek na biopsii. Koncem týdne budou výsledky, snad dopadnou dobře a bude to jen nějaká banalita, třeba v podobě tukové boule. Je to opravdu hodně tvrdé a v průměru tak asi přes 1 cm velké. Jinak je Rupíček opravdové zlatíčko, celou dobu co jsme trávili na veterině se mi válel na klíně a v náručí a bylo vidět jak je spokojený. Při vyšetření byl naprosto v klidu, všichni se divili co je to za zvíře :-))) A využila jsem příležitosti kdy byl v klidu a změřila ho a tedy bez ocasu má 48 cm, s ocasem 67 cm. Opravdu žádný drobeček :-)
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 15 bře 2011, 14:15

Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 17 bře 2011, 21:18

Rupíčkovi výsledky budou až zítra.. . :(
Už se na něj na chlapáka těšim,zítra by měl ke mě s Janinou dorazit tak jsem na něj zvědavá , budoucí rodina se na něj každý den ptá jak se má a jak se mu daří a čekají na výsledky , které jak doufáme budou v pořádku !

Leo dostal minulý týden poslední pigárko a zatím tuk,tuk jsem neobjevila žádnej svrabík ani pod lupou !! Tak doufejme ,že jsme se toho zbavili i když jsem pesimista ale opravdu to vypadá, že není !! Budu muset zjistit složení namíchaných kapek ...jinak jsem zase Lea nachytala jak je prostě vychcanej s prominutim..prostě neustále na mě hraje nějakou habaďůru a já jsem ze všeho hned vyplesklá a mám strach ,že jo , kdo by neměl!! Poslední dobou asi tak týden si řikám,že zase nějak málo papáš Leo ne? hlavně po ránu... sleduju ho,krmím rukou,baští,nikde žádnej problém nevidim,žere pěkně ...ale po ránu prostě nechává v mističce, vím kolik toho sní na jedno nadlábnutí, tak mě to znepokojilo a pak třeba nepapal až do pozdního odpoledne,ničeho se nedotkl a to měl dvě vrchovatý k tomu aby mi nehladověl, když jsem byla pryč....takhle se to stalo 2x za sebou opravdu se od rána ničeho nedotkl ale vždy mi sežral z ruky vše co jsem mu dala a pak mě to trklo... přidávám do masa ten Plerasan a on ten pacholek ten olej ztoho cítí a žrát to prostě nebude!! maso vyžrané okolo a prostředek ponechán bo tam byl přeci ten olej!! takže opět finta a nedávám do masa ale do ebi vet sirupu !!a jak mu chutná ! on si na mě nepřijde.....to mohl říct hned,mě to nedošlo, protože jsem to do něj stejně ten zbytek nasoukala i s novým nášupem,takže mě to nenapadlo až ted,kdy jsem zase po ránu doma tak mám pozorovací a viditelně jsem na něm viděla ten úškleb nad prostřední částí mističky,kde byl Plerasan. Zvítězila jsem :lol:


http://ferretfan.blog.cz/rubrika/novinky/2
vkládám odkaz na fretčí stránky kde je naše Bělka,teď již Bella..kdo chcete ,můžete se kouknout jak se ji daří a jak se nově seznamuje s fretčím kamarádem Montíkem ! držíme palečky,myslíme na ně a posíláme jednu štípanou !měla jsem ji tu minulý týden ...pomohla mi v seznamovací akci ,kterou jsem uspořádala pro další zájemce útulkové fretky , kteří chtěli mít jistotu zda jejich fretečka Rozárka bude s jinou fretulkou vycházet a zadařilo se ! Bělka byla naprosto úžasná,umyla ji ouška na přivítanou a pak spolu hezky dováděli,měla jsem radost..i když noví zájemci vědí,že jejich Rozárka snese jinou fretku ,chtěj prostě pořádnýho kus chlapa - samce !!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 18 bře 2011, 12:41

V Záchranné stanici pro volně žijící zvířata v Brně je momentálně umístěných sedm fretek. Stanice má zájem o spolupráci s Klubem a útulkem (jednáme i o variantě že by se stali "sběrným místem" pro nalezené fretky v Brně, část fretek bychom potřebovali převézt z Brna do Prahy, nemáte někdo cestu?
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 19 bře 2011, 21:49

Dneska volali z veteriny...Rupíčkovi výsledky jsou naštěstí i na smůlu jen tukový nádor Lipom...to znamená,že tak nebo tak se bude muset nechat odstranit,pokud bude růst ,protože je těsně vedle páteře !! Nechám to na zvážení pro zájemce aby se rozhodli zda si ho vemou stím že nechaj odoperovat či ne ...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Morgan24 » 19 bře 2011, 22:24

Já bych měla jet pravděpodobně do Brna příští týden v sobotu (26.3.) na šermířskou burzu, tak pokud bude ještě potřeba mohu nějaké tchoříky převést. ale mám jen jednu nerozebratelnou přepravku, tak bych případně potřebovala nějaké půjčit.
Atlas, Antaios, Valkýra a Mija s paničkou
Uživatelský avatar
Morgan24
 
Příspěvky: 91
Registrován: 26 lis 2010, 21:22
Bydliště: Praha 7

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 20 bře 2011, 21:49

18.3. nalezen bílý samec ve Zdicích kolem 13h okr.Beroun.Je v říji,samec je zbarvení DEW,je hodný,nekousavý,zvyklý i na kočku.Dovezen do útulku. Chtěla bych poděkovat lidem co se fretáka ujali a poskytli mu dočasný azyl a nechali zkontolovat zodpovědně veterinářem a dovezli dnes ke mě ,když hledali na netu kam sním .... nejdříve si mysleli,že Tulák jak ho pojmenovali je retardovaný nebo že má něco s nožičkama :) , protože nikdy neměli čest vidět fretku natož samce co značkuje nebo je vyzývá ke hře , byl sice ubytován v psí boudě , ale i tak to zvládli perfektně a za to ještě jednou velké dík p.Šebestové a jejímu manželovi.


Pro Ruperta si dnes přijela nová rodina až z Moravské Třebové i se svoji fretečkou Eminkou.Sice budou ještě chvilku každý zvlášť než se Rupíkovi hormony zklidní ale pak znich bude super dvojka.Dovezli spoustu pamlsků a past pro náš útulek a za to jim děkujeme...měla jsem čest zase jednou poznat super lidičky co maji srdce na správném místě a vím , že Rupert bude milován a hýčkán...konečně!!Budu na něj myslet a těším se na zprávy z nového domova.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 20 bře 2011, 21:56

Rupíkovi přeju vše nejlepší.
Sice jsem se trochu divila, k čemu je útulku past a co do ní budete chytat ("přivezli spoustu pamlsků a past"), ale nakonec mi došlo, že to budou asi pasty :D
Samuel pozdravuje útulek.
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod graciijka » 20 bře 2011, 22:34

Byl ubytován u Šebestů? To se přímo nabízí jméno Jonatán :lol:
Přeju mu hodně štěstí! ;)
Žofka, Lentilka, Hopík, Speedy, Markus
Uživatelský avatar
graciijka
 
Příspěvky: 118
Registrován: 27 lis 2010, 11:18
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 20 bře 2011, 23:21

Silvo... :lol: no jo pasta ,však je to na ně past né ? Samíkovi že děkujem a posíláme řádné podrbání ..
Gracii .... ježiši Jonatán ! málem mě to strhlo holka .
Je to Tulák , tak se snim loučili tak jím zůstane ...snad ho někdo hledá..tedy doufám,pani slíbila,že vyvěsí letáky na frekventovaných místech .. dcera i do školy a já zítra zavolám známé co bydlí poblíž aby se také pozeptala, v den nálezu měl prý viditelné náznaky jako od kšírků ale neměl je.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 22 bře 2011, 23:07

Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 26 bře 2011, 00:08

samci k adopci ....Fredy , Tizziano , Buffalo a Hobit !
http://www.facebook.com/album.php?id=15 ... &aid=61474
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 04 dub 2011, 02:03

Další nalezenec v Klubku, jménem Tadeáš . Nalezen v Líšnici na poli. Zbarvení Silver mitt s krásným černým nosem.Je úžasně krásný a v říji...jak jinak :cry: , šijou snim hormony až hrůza ! naštěstí si za obět vybral Janu :D , která od něj schytala pár sakra pevných stisků , když už tu neni, jeho další obětí se stala plyšová kráva ! ... občas chce i mě ale má smůlu, jsem vyzbrojena (lyžař.rukavice) a pevné boty ..nezná záchod,pamlsky,pasty,žádné dobroty, vše mu je cizí , rafe pěkně ale je štastný ,že může běhat,neznačkuje tolik jako Tulák a ani jeho pach neni tak brutální jako Tulákův.
pár fotek Tadeáše :
http://www.facebook.com/album.php?id=15 ... &aid=62477


Dnes mi přišel mail ohledně Tuláka..nevim co si mám myslet ale odepsala jsem a hodně dlouze, uvidim co dotyčná odepíše ,zkopírovala jsem část ,tak posudte sami...vrr!
Dobrý den utekl mi freták a spátky ho vzít nemohu! jsem studentka a na mé koleji ho nechtějí a má spolubydlící má alergii.Tak jsem šla na perocházku otočila jsem se a on byl pryč.Prosím najděte mu nový domov děkuji.

taková odezva z inzerátu!
no...někdo ho chce zpět za 2000kč že je její , ted další , že je také její ,údajní majitelé si vymýšlejí nebo jako ted ho nechtějí ale každopádně půjde na kastraci společně s Tadeášem , ještě termín nemáme určený ale je jasný pokud půjdou k adopci budou kastrovaní!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 05 dub 2011, 08:42

Tak a už přišla má noční můra...Eliška-Lizzy jde v pátek na kastraci. Držte nám všichni, prosím, palce,ať to zvládne na jedničku s hvězdičkou...jdeme nakonec na veterinu na Hůrce,kde mi úžasně operovali Žofčinu kýlu a kde hlavně mají inhalační narkózu...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 05 dub 2011, 10:36

Palce držíme! Neboj, určitě bude všechno OK. Dej pak vědět.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 06 dub 2011, 09:57

Neboj Anii ...Lizzynka vše zvládne,však toho už zvládla...budeme na ni myslet a držet tlapky co se do ni vejde...zlatíčko naše malinký.Kdyby něco, víš co jsem ti psala, důležitá je pro ni dobrá narkoza a dobrý operatér po poslední narkoze se hůře probírala ,tak možná,že ji to bude trvat déle ale toho se neboj...ona to zvládne,myslím na ni a podrbej ji za mě ,posílám štípanou ;) .


potřebovala bych vysvětlit chování nově příchozího Tadeáše , kdo máte s něčím takovým zkušenost napište !
Tadeáš nezná záchod,nechodí do něj...ale pokaždé když vykoná potřebu si dlouho očuchává svůj výtvor a olizuje ,
až se mu zvedá žaludek , dělá to pokaždé at se jde jen vyčůrat nebo hodit bobek.Vůbec tomu nerozumím a nevím co to znamená,kdyby to bylo dílo nějaké samičky tak ok ale své ? ..ještě jsem se stim nesetkala.Díky.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 06 dub 2011, 10:57

Marcel, právě proto jsem se rozhodla pro tu Hůrku. Mají tu inhalačku a Žofka byla odoperována a probuzena v podstatě do hodiny od přivezení. Fakt to byla blesková akce a hlavně bezproblémová, takže věřím, že i kastrace Lizzy dopadne dobře...ale i tak, v pátek v 11 prosím držet všechny palce i tlapky ;-)

KDyž tak čtu o tom prasátku, co tam teď máš, tak jsem vděčná, že Lizzy už jen přecouvává záchodek...dneska přede mnou šla vzorně do rohového, když jsem čistila ten obdélníkový, tak tajně doufám, že už bude "vzorná"...jen musím vyzkoušet záchod č.4 :D
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod martina » 06 dub 2011, 17:05

marnelbar píše:............
potřebovala bych vysvětlit chování nově příchozího Tadeáše , kdo máte s něčím takovým zkušenost napište !
Tadeáš nezná záchod,nechodí do něj...ale pokaždé když vykoná potřebu si dlouho očuchává svůj výtvor a olizuje ,
až se mu zvedá žaludek , dělá to pokaždé at se jde jen vyčůrat nebo hodit bobek.Vůbec tomu nerozumím a nevím co to znamená,kdyby to bylo dílo nějaké samičky tak ok ale své ? ..ještě jsem se stim nesetkala.Díky.


jediné, co mě napadá (píšeš, že záchod nezná), že má "snahu uklidit" - podobně jako samička uklízí po mláďatech. z nějakého důvodu nechodí do záchoda, ale zároveň mu něco velí, aby nenechával pachové stopy... ?
ale to jen střílím od boku.

aniii, nešil, ty už máš zkušenosti. a víš, že to dobře dopadne.
šílet budu já!
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 06 dub 2011, 17:08

Martina bude mít nový přírústek? :-)
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 06 dub 2011, 17:13

Martina už přírustek nějaký čas má a od té doby právě šílí :D

Martino, právě proto, že zkušenost mám, tak mám prostě obavu. Vetovi věřím, s tím problém není, ale jakmile mi Marcela řekla, že tu poslední narkózu snášela hůř, přitížilo se mému šílenství...i když myslím, že holky si už komplikací vybraly dost a že už není možné, aby byly další ;-)
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 06 dub 2011, 17:20

...já myslela že k Dízl snad přibudne i Benzinka :D
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 06 dub 2011, 18:23

Anii ... já vím,mluvili jsme spolu , inhalačka super..jen jim řekni čím vším si holka prošla , když si vzpomenu jak vše měla díky zlomenině tak nějak celé divně posunuté ,svalstvo,šlachy a nad pipkou zarudlé a ztvrdlé .. jsem hroznej tragéd ale jen aby o tom věděli ju ...neboj ona to zvládne já ji věřím,budu na Vás moc myslet ať už to má prdelka za sebou,chjo.Kdybys potřebovala tetu na hlídání víš kam jít ;) a bud opravdu ráda,že jen přecouvává , to prase co mám doma je nechutný ! ...i když krásný

Martino ... mě právě naopak přijde že to nechutný prase si musí něco dokazovat ,bud ,že je tak dokonalý a sám sebe si hodně uvědomuje ...vlastní pach ho natolik přitahuje právě i tou říjí nebo tím jak je posedlý pářit se a že je tím extra posedlý ,tak proto tak činí ....on vlastně nemá ke komu čuchat či olizovat něčí moč..tak to dělá sobě..fakt nevim ..mě tohle dělal muj ma-gor,když byl v říji tak olizoval moč Máje ale ne nikdy sobě a zvedal se mu kufr taky..
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 06 dub 2011, 19:40

Marcel,všechno jim vylíčím. co se tety na hlídání týče...jsem domluvená,že si jí případně můžu vzít do práce,tak to nějak zvládneme. všichni už pochopili,že jsem magor:-D navíc,co kdyby zjistila,že se má u tebe líp? to bych nepřežila...pochop,to nemůžu riskovat;-)
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron