aneb jak to pokračuje ....

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 06 dub 2011, 22:36

ježiši ....se ztebe picnu :D
určitě ví co je konečně doma a ví , že teta umí být taky přísná ...však si se mnou užila až až , pořád jsem ji něčim trápila a nutila dělat věci co se jí vůbec nelíbili krom toho její období u mě bylo jenom o bolesti,takže nevim,nevim
ale ráda bych ji viděla,budu ráda až budete fit a dorazíš s holkama společně,hm?
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 08 dub 2011, 11:59

dej vědět jak jste dopadli Aniíí .....myslím na ni!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 08 dub 2011, 15:36

Takže se hlásíme po návratu z většiny. Líza zvládla kastraci výborně,bez jakýchkoliv komplikací. ještě na veterině prý snědla větší množství rekonvalescentní pasty,tak mi dali kousek sebou,ale má dostat až zítra. teď se doma trochu naledla a hlavně napila a "proběhla"...nohy ještě moc neslouži,ale chuť běhat je velká. mám chuť říct,že je fakt zlatá,ale při pohledu na její bříško nastříkané na stříbrno by to znělo,jako bych byla barvoslepá;-)na kontrolu jdeme v neděli. děkujeme všem,co nám drželi palce a tlapky:-)
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 08 dub 2011, 17:42

Sem vám moc držela palce, super správy. :-)
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 08 dub 2011, 23:33

já už hlášení dostala po telefonu ,děkuju Aniií ....super zprávy, zítra mi vše povíš dopodrobna ;)
se těšim...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 10 dub 2011, 02:44

Tak a legrace jménem Líza pokračuje...

po sobotní ukázce,že na savou podložku nepůjde,ani na trávu,ale jedině na kočičí záchod majdiných kocourů,výborně pokračujeme. do přepravky se vrátilo stelivo,ale Lizzy ani přesto tam nechce jít na záchod. před chvílí mě vzbudil děsivý hluk,jak Lizzy likvidovala vybavení přepravky. pustila jsem jí ven a okamžitě začala couvat. tak jsem jí vzala a dala do normálního záchodu. jenže tam se jí nelíbilo a zase běžela jinam couvat. tak jsem jí znovu čapla a dala do záchůdku. samozřejmě znovu utekla a rychlostí fretce tak typické (kde se to v ní po operaci bere?) vlítla do rohu u dveří a než jsem stihla přiskočit,hodila to na koberec...bílý...a pak šla klidně spát do přepraky...

chápu to dobře,že ze mne dělá vola,který z ní dělá prase,ačkoliv před lidmi to je čistotný andílek?

jak mám safra vyřešit její chození na wc v době pobytu v přepravce? původní řešení,dříve funkční,nefunguje. ještě nějaký čas tam stráví,aby mi nešplhala po kleci,tak to opravdu musím vyřešit:-(

jdu zkusit usnout,hádám,že tak za 3-4 hodiny budu mít zase divoký budíček
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 11 dub 2011, 01:10

Aniií ....vydrž ! :lol:
teta na hlídání stále platí .... ;)
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 11 dub 2011, 07:23

Milá teto na hlídání,
už jsme v pohodě;-) po návratu z víkendu mám pocit,že Lizzy nejspíš"porodila,"jelikož adoptovala sobíka a celkově se chová jinak než třeba včera...takže legrace pokračuje,uvidíme,jaký teď budou mít vztah se Žofkou...ta je teď jak z divokých vajec. jo a v kleci Lizzy chodí vzorně do wc,zkouším tam mít jen jeden,trojúhelník,aby necouvala příliš daleko jako u obdélníku...po první noci zatím 100%úspěšnost,takže věřím ve světlé zítřky. Lizzy právě umývá sobíka, tak už jí nebudu rušit pozorováním a jdu něco dělat. časem podám další hlášení;-)

hezký den
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 14 dub 2011, 02:00

Aniií ...věřím ve světlé zítřky také , jsem ráda ,že ji sobík vydržel po celou dobu a doufám že její pečovatelskou manii ještě vydrží !

a co u nás nového...

Tulák Djuk a Tadeáš půjdou společně příští víkend na kastraci. O Tuláka se dodnes nikdo nepřihlásil i když údajní majitelé byli ...škoda slov! A Tadeáš je natolik brutálně nezvladatelný (říje) ,že kastrace je více než nutná. Výchova Tadeáše bude na delší dobu..uvidíme jak se rychle zklidní a zda ho něčemu naučím ,hlavně s chozením do záchůdku,bude to ale velmi obtížné,nezná ho a myslím, že i jeho dosavadní život za moc nestál.Bojí se rychlých pohybů,čehokoliv a na ruku si dává také velký pozor.Je těžké snim něco dělat ,byť se jedná jen o venčení...je to těžkej případ ...Jana slíbila pomoc a oba kluci podstoupí kastraci v Plzni,kde nám hodná pani doktorka opět vyjde vstříc .Tadeáše si Janina už dnes odveze ...přece jenom těch tvrdejch kousanců zvládá lépe než já i když jak ona říká...je jak buldok a že jí to ,, nevadí,, ..uvidím co bude říkat až ho tam bude mít , nakonec zjistí že umý být i vakoveverkou a že takový pako ještě neměla ,hi....uvidíme,uslyšíme

Leonek je stále stejný., občas se mu udělá bolák sem tam po tělíčku,který se časem zase s pomocí zahojí....srst a vypadávající chloupky působí děsivě,místama to vypadá že je nemá ..v tomhle se nic nezlepšilo od poslední návštěvy u pani doktorky a občas mu zase připomínám ,že by měl papat, vydrží nepapat i 7h a je mu to šumák ..jestli je to tím jarem nevím ale celkově omezil příjem,takže jen hádám ..neříkám že se nacpat neumí ,to umí, jen zase papá mín a olejem to není... má svý dny ! Běhat také moc nechce,je to fakt dědulka zajímalo by mě,kolik mu je doopravdy let..silně mi připomíná kamarádky 8letou fretulku.Jen mi občas udělá radost něčím novým co nikdy neudělal..otevřela jsem balkonové dveře a sundavala prádlo ze šnury...ožil a svými nemotornými pohyby se dožadoval překročit práh balkonu, ten ho hodně zaujal,takže jsem mu dopřála procházku po balkoně..někdy sám zajde i do záchůdku co mám v místnosti a že neni malý ale ten největší, hodí si tam bobek, přepadne přes něj a pokračuje dál ve šmejdění , pak se jde znova do něj vyčůrat...nikdy to neudělal ,když je na volno! mám zněj radost a každou novinku hlásím Janině jak jsem ráda,taky musím hlásit že už spinká jako fretka u něj neobvyklá poloha ...také že chce drbat gauč , že vleze pod skřínku lehne na záda a šmrdolí se..nikdy takové věci nedělal!!! takže to jsou pro mě nové věci...za poslední dva měsíce ;)

čekáme další přírůstky do útulku..jsem na ně moc zvědavá,hádám už tuhle neděli!pak dám vědět..

Další čerstvou informací je ,že Jáchymek náš prvorozený podstoupil ve stř. kastraci a vše dopadlo dobře.Jáchymkovi druhá kulka doposud nesestoupila i když byl v říji už od prosince a tak přešli k operaci...kulka se našla v tříslech, vše dopadlo dobře a večer lítal jako pometlo,ranku má asi 4cm.Myslela jsem na něj,zlatáka!

Přišla zpráva také o Dubince : stále je moc hodná,přítulná prostě velkej mazel dělá jen samou radost,byly poslány fotky a jak jinak ....je prostě úžasná! Kožíšek má krásný, hustý, přes zimu i přibrala....musela jsem se hodně smát ,když pani psala jak dali Dubi hlídat babičce ...vyhrabala kytky,rozkousala a vysypala mouku,těstoviny..správná fretka,dělá čest všem fretkám!má se moc dobře,holka naše!

také o Zuzance :na konci února byla na kastraci a vše proběhlo v pohodě. Už má bříško pěkně zarostlé a není nic poznat,ted už prý jen líná ...holky mezi sebou nijak nepokračují jsou odděleně..Zippy je stará a je na tom po zdravotní stránce špatně ..zvětšená slezina a prý útvar u ledviny :( a část zkopírovaná : Tak jsem rozhodla, že už je nechám odděleně..bohužel. Zuzi by kámošku potřebovala. Zatím jí ji nahrazuju já...takže si s ní hraju, kvokám a blbnu...manžel vždy opouští místnost s tím, že jsem se zbláznila...

no držíme kamarádce Zippynce tlapky! Zuzanka se za mnou přijde podívat..já se táááák těším !

a také o Zojince :zkopírovala jsem : Zojinka je naše zlatíčko a druhá starší Máňa si s ní nehraje,ale nijak si neubližují,Zojinka chodí k její kleci kvokat a když Máňu vyndám (už moc nechodí),tak jí oňuchává a předvádí se,ale Máňu to nechává chladnou, 10.5. jí bude 9 let a tak už není co se divit.
Zojinka je v říji .

jsem moc ráda,že sem tam nějaká zpráva přijde,jak se jim daří a co dělají...ještě čekám na zprávu o Mouzí . Samík s Kukym jsou v pohodě a vím o nich že jsou v pořádku , Eliška se hlásí sama ...co víc si přát!!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod majda » 14 dub 2011, 09:04

Jsem ráda, že kromě Mouzí mají holky info o všech freťulkách, které útulkem prošly. Kukyho vidí Marcel docela často, je to hroznej pacholek, naučil se panáčkovat u ledničky - miluje totiž maso a je schopen ho zhltnout takovým fofrem, že pak půl hodiny zvrací - což mi předvedl zrovna v neděli večer ...prohání kocoury a Tedyna (už to musím konečně natočit na tu kameru) a skvěle vyhrabává hlínu z květináčů :-) A pusinkuje a pusinkuje :-))
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 14 dub 2011, 09:37

By mě docela zajímalo,zda jsou všechny fretky z útulku pusinkovací...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 14 dub 2011, 09:42

né ,že bych neměla zprávy o Mouzí ,ale čekám na další...naposledy byla poslána 7.2. a pan Petr psal jak se mají : Mouzí se zabydlela, skodi, zlobi, krade, kvoka, hraje si.Zvladli jsme ostrihat drapky, aniz by se me pokusila kousnout, obcas se nechame poskrabat na brise a na hrudi bez kousnuti ...... jen čekám na další zprávy a nějakou tu fotečku.Mouzí byla a je pro mě srdcovka...pan Petr ji zvládá a zvládl skvěle ale ona je můra mrnavá já vím a ráda ho zlobí..hlavně se záchůdkem,je velice inteleigentní a jakmile zjistí,že se něco člověku malinko nelíbí je jasný že jde do toho :D

o Rupertovi vím naprosto všechno a pravidelně,zatím...po týdnu přišla zpráva: už je Rupík zabydlenej jako by u nás byl odjakživa. Každý odpoledne je necháváme společně vyběhat. Skvěle si rozumí a Emča je jeho ocásek (Rupík se jde napít a ona hned běží za ním a začne pít taky, Rupík strčí hlavu do misky s jídlem a ona jde hned taky...dneska šli dokonce společně i na záchod dělat bobek - sotva se tam vešli). Jsme rádi, že si spolu tak rozumí, i když je z ní Rupík potom tak unavenej, že zbytek odpoledne prospí . Probudí se až večer, když Emča spí a je čas si s ním zařádit a pomazlit se.

na to že byl krátce po kastraci,tuším 14dní..mě to velmi potěšilo,jsem za něj štastná..jako bleška,maji za sebou očkování,byl moooc hodný atd...on je velkej dobrák a Emča ho přijala taky skvěle,super!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 14 dub 2011, 09:54

všechny fretky pusinkovací nejsou Annii ..... :D
některé se pouze nechávají pusinkovat ,trpělivě počkají než dopusinkuješ ...tzn. že to tolerují....např.Leo vydá ze sebe takovej vzdych ...jak ho tím obtěžuju .
krom toho Líza pusinkovací nebyla,měla jsem několikrát proštíplej ret než zjistila že je to moooc fajn..se pusinovat
je něco špatně ? obtěžuje tě ? vyžaduje to ? proboha..pošli je zpět,převychovám.....chci mít pusinkovací fretku!!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aniii » 14 dub 2011, 10:06

Mě to neobtěžuje...teda po deseti minutách v kuse mi to už trochu na nervy leze :D ale spíš šlo o to, že Majda napsala, že Kuky pusinkuje (já vím, on byl od začátku zlatíčko, měla jsem tu čest), tak mě to jen tak napadlo...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 16 dub 2011, 15:18

pokud příště napíšu,že Leo je stále stejný, nafackuju si sama....už to neudělám, protože vždy , když to napíšu začne se něco dít... celou noc jsem nespala a měla pozorovací Leo mi tady tapkal jako obvykle ,všechno v pohodě...pochodoval,zalézal do pelíšku a zase pochodoval a pořád dokola,když jsem ho pouštěla šel se vyčůrat vše ok ..za chvilku šel opět,za další znovu,pak znovu,znovu...řikám dost,co to děláš Leo ?to přeci neni normální..během půl.hodiny mi to předvedl 6x po chvilkách za sebou jakoby ho něco nutilo a nemohl se dočůrat i když první louže byla pořádná...prostě pak ucmrndával,prohmatala jsem mu bříško a nic ..po tel.rozhovoru s doktorkou jsme objednaní na pondělí a bude mu vyšetřena prostata,v kleci jde jednou a dost,nedělá to,tak nevím co to znamená...dědula jeden,opět ho krmím z ruky protože víc spapá ...zlobí a zlobí ! není pořád stejný !každý den něco...ne chválím ho,včera když jsem mu vtírala balzám do tlapiček,tak protestoval,pak byl rád,že mu dělám dobře,pak mě oblízal a pak mě pořád nutil k nějaké mlsotě ...dej mi pastu,dej mi pastu...já jsem hodný!dělej si se mnou co chceš,budeme cvičit,budeme masírovat jen mi něco za to dej....hajzlik jeden vyčůranej.Miluju ho!

tak snad to bude dobrý...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 16 dub 2011, 16:48

marnelbar, vím že u tebe to nepřichází do úvahy, takže asi blbá otázka: nemúže být prochlazenej? Člověka když nutí na malou a nemá co, mívá často zánět močáku...
Držim vám moc palce!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 16 dub 2011, 18:40

není to blbá otázka Johan,to mě napadlo hned a možné to je , nebot ho hodně rozmazluju,neustále přikrývám prostě aby neprochladl .. poslední dobou právě hodně větrám a občas se mi tu prožene i průvan,to když jsem pryč a mé ratolesti v nevědomosti otevřou všude okna a Leo spí právě v blízkosti oken...takže možné je vše :(
prostata mu byla naposled vyšetřena v únoru,uvidíme...dovezu sebou i moč a pokusím se , než dojedem aby nečůral tot přání veterinářky...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 16 dub 2011, 19:11

....tak snad to bude jen mírné nachlazení, nebo taky nic, jen fretčí "výmysly", problémy s prostatou u fretek myslím časté nejsou (aspoň já sem o nich zatim neslyšela). Budu moc držet palce, dej vědět jak ste dopadli u veta.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 16 dub 2011, 19:26

Johana píše:...., problémy s prostatou u fretek myslím časté nejsou (aspoň já sem o nich zatim neslyšela). ..

V tomhle tě, Johanko, musím vyvést z omylu. Náš Ťulda kdysi na zánět prostaty skoro umřel. Prý to není až tak neobvyklá přidružená komplikace při problémech s nadledvinkami (Což by právě Ťulíkův případ tenkrát).
Čímž rozhodně nechci předjímat nic o Leonkovi, který nejspíš bude mít nějaký jiný problém, popř. jenom zlozvyk. Naše kožiší hnízdo mu každopádně drží palce!
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 16 dub 2011, 22:09

Silvo, díky moc za info, tohle sem fakt nevěděla.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 16 dub 2011, 23:36

Díky Silvo za držení palců ale tohle sem neměla číst ... jak se projevoval zánět prostaty ? :(
otázka od doktorky byla a je to moč ? řikám jo..snad jo ...bože , nechám ji na lině zaschnout a poznám,budu chytřejší , pokud žlutě zaschne do krystalků..je to moč.
Leo ... pojd se vyčůrat na lino,jdu na něj.. válí se mi v županu brouček ...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 17 dub 2011, 18:52

Já váhala, jestli to sem napsat, protože jsem měla strach, že tě vyděsím :-((.
To je opravdu jiná situace. U nás to tenkrát bylo v mezidobí, kdy jsme již věděli o problémech s nadledvinkama a rozhodovali jsme se, co dál. U Ťuldy to tehdy nabralo akutní podobu - nemohl se vůbec vyčurat, takže jsme museli okamžitě na veterinu. Nicméně zánět prostaty se zaléčil antibiotikama a po vyřešení těch nadledvinek bylo zas všechno v pořádku.
Píšu to sem vážně jenom kvůli tomu, že problémy s prostatou u fretek možné jsou, fakt si nemyslím, že by to byl Leonkův případ!
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 18 dub 2011, 10:34

Silvo...to je v pořádku , měla si asi předtuchu ...
před chvilkou jsme s Leonkem dorazili .... zvětšená pravá nadledvinka,zvětšená prostata,mírný zánět v moči,krev relativně v pořádku ... ano vše souvisí se vším :(
dostal antibiotika a mám doma dvě stříkačky se sirupem...na doporučení lékařky budeme aplikovat hormonální imlantát Suprelorin, právě kvůli zvětšené nadledvině ...nemusím psát proč
doufám jen,že se brzo srovná ...
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 18 dub 2011, 15:10

Chci poděkovat Martině Štajnerové a jejímu příteli za ,,dovoz,, dvou našich nových azylantů z Brna.
Oba jsou kastrovaní,mazlivý,čistotný a k sežrání. Tizziano a Hobit jak jsme je pojmenovali můžou jít do adopce takřka ihned. Hobita si nechám chvilku na pozorování ,včera večer dost zvracel to abych toho neměla málo a ještě v 1h ráno mu nebylo dobře , přikládám to k cestování , toho si včera užili dost ,tak uvidím jak na tom bude , trochu také pokašlává ,no uvidim.Tizziano je pořádný kus chlapa, je v pohodě a nijak neteskní.Hobit je menšího vzrůstu tak jako Tulák Djuk dost podprůměrný freták ale je krásně přesrstěný ,heboučký ale má smutný výraz.Hobitek má rád pastu,Tizziano ji nechce. Plánuju klukum koupel .Tizzi je šampaň a Hobit tchořík.fotky obou kluků na ....
http://www.facebook.com/?ref=home#!/med ... 8321402894
http://www.facebook.com/?ref=home#!/med ... 8321402894
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod ŽoFiRo » 18 dub 2011, 17:09

není Tizziano spíš tchoř? z fotek mi příjde na světlejšího tchoře a ten "hnědej" šampanskej nádech bych řekla, že dělá "špinavá" podsada...
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Johana » 18 dub 2011, 17:23

mně todle fotek přijde Tizziano taky spíš tchořovitej, tak černě zbarvenej ocas a packy bych u šampaňáke nečekala...ale múže klamat foťák i monitor...
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod marnelbar » 18 dub 2011, 19:19

holky já fakt nevim co má za barvu,byl mi dovezen jako šampan a nějak jsem to něřešila ale rozhodně mi nepřijde jako tchořák i když jak koukám na ty fotky tak to skoro vypadá ale je fakt , že oči nemá burgundy ani červené, tak já vážně nevim..v barvách se nevyznám ,že by čokoláda ? ok , počkám až Jana přijede a zkoukne ho , ta barvám rozumí narozdíl ode mě .Jen vím,že ocas rozhodně černý nemá ani nohy spíše takové opravdu krásně hnědé ale chystám mu koupel tak uvidim jak se vybarví.......ale nechám to na Janě :P
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod ŽoFiRo » 18 dub 2011, 19:59

moje tchořice taky není černá na nohách ani ocase, je spíš tmavě hnědá a krycí srst má celkově dost světlou - tmavý má jen konečky, takže pokud by byla špinavá od mazu, vypadala by ve finále asi dost podobně jako Tizziano.. :)
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod Aluki » 18 dub 2011, 20:06

Holky nebojte, já dojedu a až ho uvidím, zhodnotím co že to je :P Dočkáte se...bohužel to bude až za týden, jinak se na kluky moc těším.
Jinak Tulák Djůk je prdlouš, zvědavec a třeštiprdlo, Tadeáška se snažím vymazlovat, potřebuje to jako sůl, asi se s chudákem hodně dlouho nikdo nemazlil :( taky se snažím ho naučit alespoň na pasty, nadšený z nich není, ale pracujeme na tom. Každopádně je to nádherňáckej fret. Jana
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: aneb jak to pokračuje ....

Příspěvekod silva » 20 dub 2011, 11:46

Že prý mám vyřídit od Sama útulkové tetě Marcele všechno nejlepší k jejímu dnešnímu svátku! :D
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron