6 fretek

Není nám to fuk, proto máme FUK!
Klubový útulek pro fretky v Berouně (pobočka Praha a Trnová u MB) pravidelně informuje - dnes spíš na své FACEBOOK stránce

Re: 6 fretek

Příspěvekod Liška » 18 srp 2011, 11:43

Měla jsem na hlídání Boba a Marleyho, dva suprový kluky až na to, že se řežou, puboši blázniví. Bob měl opravdu ošklivě zhnisané rány po společných bitkách. Kamila říkala, že se toho nemohou zbavit. Tak jsme mu rány odmočili, vydrhli kartáčkem (jako když malé dítě upadne na štěrku, taky se to musí vydrhnout kartáčkem) a pak jsme mu na to zakapali Novikovem. Po tom týdnu, co jsme ho měli doma to měl už skoro zahojené.
Vím, že se asi opakuju, ale Novikov je zlatá věc. Je to taková ta zelená tekutina, kterou dávají v nemocnici na stehy. Kromě toho, že znepřístupní ránu bakteriím také desinfikuje a vyživuje tkáně kolem. Navíc si to fretka neolízne a rány se jim nešklebí. Dlouho byl nedostupný, ale cca rok je volně prodejný. http://www.lekarnaave.cz/zbozi/85950471 ... csc-200g#2
Ale pozor, zvíře na něj může být alergické.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: 6 fretek

Příspěvekod Johana » 18 srp 2011, 20:30

Mně jan napadlo: co ty rány, když už by se začínali hojit, omývat řepíkovým čajem.
Mé matce tento čaj na hnisavé jizvy po operacích (zlá hojivost, degenerativní vada) velmi prospíval.

Držim kožíškúm palce!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: 6 fretek

Příspěvekod Aluki » 18 srp 2011, 20:54

Holky děkujeme za rady, ale Adidasovo ránu oštřila vetka při kastraci (jak jsem už psala) a máme mazat, mazat, mazat aby mu to nepraskalo.
Jinak Leni, nelámej si hlavu ani sdíčko, Tvoje vina to není, udělalas pro ně cos mohla.
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 18 srp 2011, 23:40

Stulitt : Proboha,snad si nemyslíš že si něco zavinila! Udělala si pro ně co šlo ,musela si řešit najednou spoustu věcí a ne jen tak ledajakých.Podmínky bydlení,veterináře,odsvrabení,krmení,stelivo,misky,napáječky! Za tohle vše máš naši velkou poklonu a ne že se ted budeš trápit tím co měl a co mu udělali.Vina je na majiteli,toho bych roztrhla jak hada a věřím,že jednou na něj dojde. Za tohle jejich žití a živoření bych si přála aby jednou se měl také tak dobře jako oni !!!! Ted udělám co je v mých silách a budou se mít královsky.To ti slibuju a nedám je jen tak někomu,vždy budu pěčlivě vybírat komu a kam ! Sádlo jsem dnes sama sobě zavrhla,protože by mu to spolubydlící pravděpodobně olizoval a to nechci,zítra mažu ještě do lékárny a koupím léčivou hojivou mast nebo Dermazulen,Borovou mast anebo měsíčkovou,kterou jsem si sama potírala jizvu po operaci a byla dost mastná.Framykoin neni na dlouho tak mu to budu střídat.Sám si to rozpraskne,protože ho to svědí a škrábne se do toho,tím si udělá šrám kterej krvácí,kůže je hodně poškozená a rozhodně bych mu to žádným kartáčem nedrbala,nevidím důvod ,proč bych to měla dělat Liško,tohle nedává smysl.Desinfekce vysušuje jak je známo , tu mám taky a jak psala už Jana , lékařkou byl vyšetřen a doporučila aby kůže nevysychala.Jinak jsou kluci zlatý , vůbec nekousnou a dožadujou se pamlsků,už vědí kde je mám a čekaj , jsou to velcí pohodáři oba dva! Holky jsou ztřeštiprdla a budou pořád :D
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod Liška » 19 srp 2011, 07:32

Kartáček je kvůli hnisání (vzhledem k Framykoinu předpokládám, že to hnisá), pod novikovem kůže nevysychá, jak jsem psala, naopak vyživuje tkáně kolem. Okraje rány se pod "tekutým obvazem" nešklebí. Navíc, když se včas ošetří tímhle, nezůstává pořádně jizva.
Desinfekce nemusí nezbytně vysušovat. Jak která.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: 6 fretek

Příspěvekod stulitt » 19 srp 2011, 09:18

Holky, za vinu si to samozřejmě nedávám, jen mě to mrzí, že jsem třeba mohla opravdu mazat tim framykoinem nebo ho uplně separovat, ale to by byli tři kluci v jedný kleci a možná by měl pak strup i někdo další. No každopádně věřim, že to bude mít prdelka brzo lepší, protože teď má tu nejlepší péči!!! Hrozně se těšim, až je zase všechny uvidim!
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: 6 fretek

Příspěvekod Aluki » 20 srp 2011, 15:29

Elvis s Arnoštem dnes byli na kastraci, zvládli ji výborně. Kluci jsou naprosto skvělí, Elvis je tak neskutečně hravý stvoření a pořád provokuje Arnošta :D
Aluki
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 lis 2010, 19:04
Bydliště: Nýřany

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 22 srp 2011, 23:02

tak musím s barvou ven. bude bílá, moje další fretka. albín, kterého nikdy a v žádném případě nechci! prostě - odříkaného chleba... :o)

promiň, stulitt, za úvodní mystifikaci - tehdy jsem byla přesvědčená, že albín NIKDY.
nikdy neříkej nikdy, začátkem září si přivezu elvise a už se na něj moc těším :o)
a přemýšlím o jménu, možná mu zůstane a možná dostane nový, ještě nevím.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 23 srp 2011, 07:02

:D ha , a mě se ještě nikdo neptal ,pokud tak smýšlíš , podrobím tě výslechu a to pod lampou ,ne lampičkou !
naštuduj si vše o a zvaž všechna pro a proti , připrav si slova proč a za jakým účelem chceš zrovna fretku z útulku .....už se na Tebe moooc těším ! :mrgreen:
tralalá,tralalá Martina chce Elvise! ...tralalá
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod stulitt » 23 srp 2011, 08:39

:-D no on ten Adidas, zlatíčko největší, snad nakonec zůstane mně! A beru ho i s Arnoštem, Edou a holčičkama, lampa nelampa! :-D Marti za mystifikaci se neomlouvej, já jsem albíny taky "nemusela", ale po tom, co jsem tu měla Arnyho s Elvisem, tak jsem taky změnila názor! Jinak gratulace - výborná volba střeštiprdla Elvise... No ona v tomhle případě by byla výborná volba jakákoli, holky potvrdí, že jsou to pokladi všiciii!!!
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: 6 fretek

Příspěvekod majda » 23 srp 2011, 08:50

Žádám o výslech veřejný, protože na to se fakt těším :-)))
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: 6 fretek

Příspěvekod Aniii » 23 srp 2011, 09:06

Veřejný? tak to chci vidět...já ho měla taky skoro veřejný a bylo to děsivý:-D:-D:-D
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 23 srp 2011, 09:11

a do.... šípku!

já si snad nakonec vezmu radši toho dewa od aluki... ;o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod Žabka » 23 srp 2011, 09:45

Martina: Kdyby se tvoje averze k albínům přeci jen vrátila, nebo ses zalakla výslechu, pořád mám volného jednoho polotchoře ;)
Ne, albíni jsou fajn, jsem ráda, že i takový zarytý odpůrce prohlédl a uznal svou pomýlenost :lol:
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 23 srp 2011, 11:39

výslechu se bojím, a ještě víc se bojím revizní návštěvy tety marcely! :))))))
holky, ani nevíte, jak by se mi líbilo mimino... a polotchoř!! ale co s těma útulkovejma potom?

obrovská škoda, že pro něj nemáš CHovatele (myslím skutečného CHovatele se vším všudy, tedy např. rozumem a zodpovědností), já jsem jen krmič a ošetřovatel... :(
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod Žabka » 23 srp 2011, 12:10

Martina: No jo, no, co nadělám :-(, jedna holka už šla na mazlíka a jeden kluk půjde taky, když si je nechám doma, taky by do chovu nešli... Aspoň dva kluci by měli jít do chovu (i když teda ne do chovatelské stanice, bohužel, ale lepší něco, než nic) a jedna holčička (i když čtvrttchoří) včera odjela, pojede až do Asie, do Kazachstánu, tak z toho mám radost.
A stále mi zbývá čtvrttchoří kluk, s bílýma packama, asi ho v říjnu přihlásím na výstavu a až ji vyhraje (což by podle Erin mohl ;-) ) tak mu snad konečně chovatele najdu. A jeden polotchoří kluk a jedna holka a jedna čtvrttchoří holčička, hodně černá s černým čumáčkem, sestřička té co bude v Kazachstánu. Jejich třetí sestra šla taky na mazlíka, ale ta měla maličko divný tvar hlavy (takové to zahnuté klenutí lebky nad čumákem, já si toho ani nevšimla, ale Erin jo - ale až napodruhé, takže to opravdu moc vidět nebylo -, takže ta šla na mazlíka cíleně). Ale to už jsme dost mimo téma, omlovám se.
No, každopádně kdyby sis to rozmyslela, tak polotchořího kluka (nebo holčičku) můžeš mít.
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Re: 6 fretek

Příspěvekod Aniii » 23 srp 2011, 12:21

Výslechu se boj...mě musela dát Silva panáka :D
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 24 srp 2011, 07:17

teda Vy jste ale můry ! :o za dobrotu na žebrotu ! Výslech tedy bude veřejný,ale každý z Vás přinese nějakou dobrotku fretečkám aby ztoho něco měli ...něco za něco 8-) .Stulitt již nemusí,nebot včera oblíbencům koupila granulky a pastu.Díky Stulittko.
Jinak hlásím,že včera jsme všichni měli doma velikou koupel,nejvíce se to líbilo holkám,ty si tam vlezli celé no a kluci ty si zase navzájem potápěli hlavy,to horko je fakt děsný.Poté jsem je natolik vyprovokovala ke hře,že jsem přemýšlela nad tím,zda se nechám sežrat uplně zaživa ..co ty dělali! nechápu! , že by se jim plašili hormony po kastraci nevím,ale brali mě fest , hlavně mazánek,ten co dává pusinky,zlatý a hodný Adidas, no takže jsem se snim musela nakonec prát pouze v rukavici,jinak to nešlo.Asi se potřeboval na někom vybít nebo nevím , zkouší to i na Edwarda ale to mu zakazuju a uplácim pastou.Asi chce vracet to co na něm někdo spáchal.
Rána se mu krásně hojí a kůže začala být pružnější , už není ztvrdlá od kousanců,tak jsem moc ráda.
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 01 zář 2011, 20:23

Edward byl adoptován! ;) Přijela se na nás podívat fretčí kamarádka Nelinka a vybrala si podle povahy Edwarda,kterého jsem doporučila a udělala dobře. Nelinka se bála a Eďánek je nekonfliktní ,raději se ztáhne a vyčkává co ona ,dá najevo,že se nemusí bát ...prostě velký gentleman! Mám zněj ohromnou radost.Nová rodina je od Klatov a budu čekat na zprávy,jak se to u nich vyvine dál..jsem sama zvědavá!
No a zbylá smečka...
holčičky jsou pořád stejný akorát faleška se naplno rozjela u Amálky,která zase na oplátku nenechá Elí , prostě si to holky vrací navzájem,Elvisek s Arnoštem se hodně uklidnili,zejména Arnošt,který mě tahal ještě před pár dny a Elvis je zlatíčko,ten nekousne skoro vůbec a když ....tak lehce a pustí, za to Adidas ....asi se mu pobláznili hormony a všechny napadá,má potřebu se prát a to i s holkama,když se mu nějaká připlete do cesty,je mu jedno kam a za co ji čapne a škube,pacholek jeden,po půl hodině buzerování všech si dá pokoj a spokojeně se napapká a kráčí si sem tam,docela mě to mrzí ale jinak co se mě týče, tak vše v pořádku a dává pusinky ,pak žadoní ,visí na mě očima a loudí ňaminky,to mu jde velice dobře!!Adidasovi by nevadilo,kdyby mohl být zcela sám ...bez kamaráda,ky!No....
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod stulitt » 02 zář 2011, 09:25

Takže Eďourek je první vlaštovka... Tak doufám, že se prďáneček bude mít nadále jak v ráji :-) A zítra Elvis, pokud se nemýlím... No a Adidas, to je teda překvapení... Tady byl nejklidnější a nejhodnější... Tak snad najde rodinu, u které se bude mít dobře... Stýská se mi...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 02 zář 2011, 11:38

jj, elvis. už se na něj těším :o)
jen doufám, že nám neudělají s dýzl čáru přes rozpočet a že si sednou. ale myslím, že jo, ona je blboň hravý obecný a on ... snad taky :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod stulitt » 02 zář 2011, 11:59

Marti on taky, on taky :-D ze všech šesti nejakčnější, teda aspoň co byli u mě... budeš spokojená a Dýzl taky :-)
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 02 zář 2011, 23:08

Marti a Stulitt : to je pravda ...nejakčnější je ,to jo ,jinak by jsme s Jani nedali tip na správného pošuka,nekousavého! Ale stejně bude vše na Dýzl ,tak jak píšeš!Uvidíme ,jsem sama zvědavá koho si holka vybere..zkusíme všechny postupně ale až se holka rozkouká,oňuchá si to tady a pak bude peklo na zemi,uááá !
ten bordel nechci vidět :lol:
Jinak zprávy o Edánkovi si můžete přečíst na face ... zatím je vše ok.První vlaštovička vyletěla z hnízda jak si psala Stulittko, tak jim všem drž palce a tchoříci tlapky,budou je potřebovat.Co se týká Adidáska (Áďa) tak překvapuje čím dál víc ,je to vážně pacholek a pěkně mě štve stim chováním,snad se brzy srovná, je jen poblázněný ....hormonálně nevyrovnaný,no!fakt se pere,není to hra! :(
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 04 zář 2011, 01:54

hlášení pro tetu marcelu, je mi jasný, že na to čeká (a možná ještě teď nespí)

elvis je naprosto v pohodě, žádnej stres ani křeč, prolez si důkladně u nás všechno za neustálého kvokání, a momentálně chrní ve velké přepravce (neboj, je to dočasný, nejspíš přepůlím ferretku)

dýzl se nezklidnila ani doma, nadále hysterická, jakmile s k ní elvis přiblíží. jen ve chvíli, kdy jsem pomazala pastou mříže klece, zapomněla, že se ho vlastně šíleně bojí, a z jedné strany olizovala ona, z druhé on, občas si dali francouzáka... pasta dolízána, dýzl začíná hystericky ječet a štěkat a divžesi nevyrazí zuby přes mřížoví klece...

dýzl sice trochu zklamala, opravdu jsem nečekala, že z ní bude taková dramatická umělkyně, ale věřím (a doufám), že se to spraví.

čest rodiny naopak překvapivě zachránil baťa. rozvážně si elvise očuchal a nechal se očuchat, a šel se nevzrušeně natáhnout do přepravky, ve které elvis přicestoval.

konec hlášení
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 04 zář 2011, 10:35

Adidas byl včera adoptován a Elvisek jak jste se dočetli od Martiny ....také. :)
Aďa opravdu a Elviska jsem zapůjčila na zkoušku , zda se Dýzl nesrovná,tady to prostě nešlo!A pokud to nepůjde vrátí se k nám.Nemá cenu Dýzl stresovat i když vím a myslím si,že je to běh na dlouhou trať.Kdo ví ,třeba za týden či měsíc budou nějaké pokroky ale nechám tohle rozhodnutí na Martině,která bude vše sledovat .Nechci aby Dýzl byla ve stresu jenom proto ,že si to přejeme MY!
Od Martulinky jsme dostali zprávu o Adidasovi také .... hned jak dojeli domů a že je vše v pořádku,vesele běhal,napapkal se a spinkal.Adidas šel jako společník pouze k lidem a doufám,že bude v pohodě i nadále.Moc na VÁs všechny myslím a podávejte hlášení ...díky!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 04 zář 2011, 11:49

no, zatím žádná sláva... buď blahořečena omyvatelná podlaha (jistě netřeba zdůrazňovat, proč :)

ale neboj se, marcelo, elvis je v pohodě, nezavře hubu a kvoká a kvoká... to ty moje jsou vykolejený. a se.ou a se.ou.... :)) dýzl je zvědavá, občas, když jí mám v bezpečí na klíně, nevydrží a vyrazí za elvisem. a vzápětí jekot, řev, dusot a ... smrad...

v pavilónu opic to voní o sto procent líp jak u nás doma. a já začínám přemýšlet, jestli jsou pro mě fretky opravdu ten nejvhodnější domácí mazlíček. nebyli by lepší hadi? teda pokud hadi neprdí...
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 05 zář 2011, 13:21

dýzl je magor. řve, nebo spíš ječí, puší (a při tom tlačení usrává), prostě nefalšovaná hysterická ženská. dneska ráno jsem je proházela - elvis šel s baťou do klece, diesel má separaci v přepravce. už se těším na odpolední pokračování, na jedno ucho ještě slyším docela dobře.

vypadá to tak, že baťa je otřískaný mazák, zvyklý na neustálý příliv nových fretek k nám domů, a postupně (podobně jako manžel) na tento stav rezignoval. diesel si bude muset teprv zvyknout :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: 6 fretek

Příspěvekod marnelbar » 06 zář 2011, 03:44

martino,fakt nevím ... jak jsem psala ,lidé míní,fretky mění :cry:
jen doufám,že se to u Vás zlepší a pokud ne ,beru ho zpět ! stejně se Arnymu stýská ! a mě taky! nikdo mi tu tak nekecá jako on ! Arnošt se zamiloval do pikačua a tahá si ho sem a tam ...s Elvisem blbli pořád,holky na něj prdí a on nemá ským,no jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál ale zase nechci aby byl Elvisek bez kamaráda,má rád společnost a pokud Baťa si už moc nehraje,tak nemá ským a on to mooooc potřebuje! takže musíš ty ! ...odpo ti brnknu , držíme tlapiny ať ta tvoje čurina přijde brzo k rozumu a pochopí ,že on je pro ni ten pravý pošuk jako ona
....mrzí mě to ale pokud to vážně nepůjde,tak jsme domluvené co a jak ....prostě nemá smysl ji dál stresovat ale ty to vidíš a slyšíš ...musíš umět posoudit sama,zda to má cenu nebo nemá. :roll:
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: 6 fretek

Příspěvekod Martulinka » 06 zář 2011, 08:47

Ahojky
Omlouvam se,že píšu až teď.Jinak Adidásek se má dobře a všichni se s nim mazlíme.Když se rozdovádí tak pak za mnou běhá a loví mě :D a je strašně ukecanej.Pasta mu moc chutná,ale granulky mu moc nejedou (Vitakraft) ale možná se mi to jen zdá.Přes noc sní třeba půlku misky,ale přes den moc nepapá :roll: .Na záchodek nechodí a když mu ho přendam do toho rohu kam chodí tak jde zase do toho kde ten záchod byl.Dneska mu koupíme ten větší,snad už tam bude chodit,ale bojim se,že tam bude mít pak málo místa.Jo a abych nezapomněla..co dostával za granulky když byl v útulku?
Martulinka
 
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2011, 09:15

Re: 6 fretek

Příspěvekod martina » 06 zář 2011, 09:03

neboj, hraju si s ním a dýzl uklidňuju a přemlouvám je všechny :o)
uvidíme, zatím je ještě brzy to vzdávat.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

PředchozíDalší

Zpět na Fretčí útulek Klubko - FUK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron