Fretky ve zverimexu

... před podvodníky, zloději, špatným zacházením, nekvalitním nebo závadným zbožím... Vše samozřejmě v souvislosti s fretkami.

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod martina » 01 pro 2012, 18:41

petro,
jestlis to ještě neposlala, zmiň tam i ty barevný bobky. ta fretka určitě není v pořádku, potřebuje veterináře a vhodnou stravu. minimálně :o(
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod PxNxDx » 02 pro 2012, 13:55

podruhé jsem ještě neposlala.. chystám se dneska, taže zmíním!!
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod PxNxDx » 03 pro 2012, 20:23

Odesláno podruhé. Reakce zatím žádná... uvidíme :?
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod PxNxDx » 08 pro 2012, 14:17

tak první oznámení jsme posílala před 14dny, druhé před týdnem. Odpověď stále žádná. Do HK se dostanu opět v pátek, tak se stavím mrknout, zda tam fretečka stále je...
nevím, zda na KVS volat nebo jinak urgovat, když píší, že podají zprávu, jak bude dál jednáno :(
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod martina » 08 pro 2012, 16:58

s urgováním ještě týden počkej, i když je to zvláštní, obvykle reagují okamžitě.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod PxNxDx » 17 pro 2012, 21:27

tak jsem se konečně dostala do toho zveráku. Fretka tam byla. Pořád pod stejným názvem, ve stejném prostředí. Tentokrát měla zbytek (ale opravdu zbytek)granulí v misce.
KVS budu urgovat, i přestože byla "zadána".To přeci není důvod případ neřešit :x
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod PxNxDx » 21 pro 2012, 14:03

Nevím, co jsem očekávala... tady je odpověď:

Dnešního dne bylo při kontrole zjištěno, že v obchodě je nabízena k prodeji jedna fretka. Zvíře je umístěno v nerezové kleci o rozměrech 0,99m x 0,50m x 0,47m. Dno klece bylo vystláno stelivem. Napáječka byla v době kontroly naplněna čistou pitnou vodou. Klec byla vybavena miskou naplněnou krmnými granulemi pro fretky. Podmínky dočasného umístění zvířete odpovídají platným předpisům České republiky i EU.
Prodávající poskytuje kupujícím podle § 13 odst. 4) zák. 246/1992 Sb. písemné informace o způsobu chovu a výživy nabízených zvířat. Klec zvířete je pravidelně čištěna a k dezinfekci je používán Virkon S.
Dle těchto objektivních poznatků se nejedná o týrání zvířete a nebyl porušen zákon č. 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání.

no... myslím si o tom své... ale to je asi všechno co můžu. To, že ta fretka první 3týdny měla prázdnou misku, zeleno-žlutá hovínka a je prodávána pod nesprávnými údaji (tedy klamání kupujícího) je můj subjektivní názor :(

Předmět odpovědi byl: údajné týrání fretky... (osobně jsme slovo týrání vynechala a věc projednávala jako podmínky chovu a prodeje), takže ve spojení "údajné týrání" si ještě připadám jak blbec :roll:
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod stulitt » 03 říj 2014, 08:42

Tak jsem zase vzteklá! Opět Petko na Rokycanský v Plzni! V neděli jsem byla pro granule a dvě fretky tam zase. To, že byly na pilinách, bylo to lepší! Protože byly v terárku!!! V docela malym na to, že mi prodavačka říkala, že jich tam měli šest!!! Prodavačka byla velice ochotná a říkala, že o všem ví, ale že přes šéfa nemůže... Dala mi vizitku, hned v pondělí jsem posílala e-mail přímo na plzen@petcenter.cz - samozřejmě nedoručitelné, takže na info a myslíte, že mi odpověděli? To sotva... Teď tam volám, jako že jestli čtou vůbec e-maily a nikdo to nebere? Na ani jednom ze dvou čísel uvedených na netu? No ono je na Pražáky asi ještě brzo (pardon všem slušným pražským občanům)... No nic, budu to zkoušet a kdyžtak zase KVS no...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod stulitt » 06 říj 2014, 10:26

No, takže jsem od pátku zjistila, že jsem to posílala na petko, přitom to je Super zoo... Chápete to :-( Chřipka i na mozku :-( takže to jdu přeposlat na správnej zverák...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod martina » 13 říj 2014, 22:01

stane se... dej vědět, jak to dopadlo
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod stulitt » 14 říj 2014, 09:25

Marti zatím mi neodpověděli (proč by taky měli, že jo) a já teď nemám možnost se jet mrknout do toho zveráku, jestli se to zlepšilo nebo jestli tam ty fretky ještě jsou... Zkusim tam aspoň cinknout, jestli se laskavě vyjádří... Dám vědět...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod stulitt » 14 říj 2014, 09:36

Tak jsem tam volala: paní (asi prodavačka) opět velice milá, mi sdělila, že už je tam jenom jedna, a že se jí snažili podmínky vylepšit (prý už není na pilinách, má záchodek a granule má celý den, dali jí tam prý i polštářek, aby spala v měkkym, protože v tom terárku se hamak zavěsit nedá. Nemají tam pro ní klec, takže se bude prý přesouvat na jinou prodejnu, kde klec mají... Když jsem se zeptala, proč mi tedy neodpověděli na e-mail, tak toho prý mají moc (no kdo v dnešní době ne...). Ještě jsem se jí ptala, zda se dívala na ty letáčky, co byly v příloze, že by jako bylo dobrý, když maj na stránkách o chovu hlodavců, psů, koček, plazů, rybiček atd., že by tam teda mohli dát i ty informace o fretkách - prý prokonzultuje s centrálou v Praze a pokusí se. No takže takhle...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Fretky ve zverimexu

Příspěvekod martina » 14 říj 2014, 21:24

tak pozitivní je, že aspoň k nějaké změně došlo (doufejme), tzn. že tvoje snaha k něčemu byla. pokud použijí i letáčky, bude to zase malý krůček ke zlepšení. už proto, že by i oni měli dodržovat to, co radí svým zákazníkům. asi by vypadalo dost divně, kdyby něco radili na svých stránkách a něco jiného pak bylo k vidění na prodejně...
tak ti díky, že se angažuješ, je fajn vědět, že někdo ještě nerezignoval.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Předchozí

Zpět na VAROVÁNÍ všeho druhu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron