DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 20 pro 2010, 17:46

Prosíme lidičky, kdybyste sem mohli napsat, zda byste někdy někdo byl ochotem pomoci útulkům s převozem freteček.. třeba jezdíte občas za rodiči na Moravu, do j.Čech nebo tak různě, abychom se případně na vás mohli obrátit, kdybychom potřebovali.. momentálně jsou aktuální 2 převozy - 1x Přerov - Graciijka a druhý Adršpach (Trutnov) směrem do Mladé Boleslavi - stačí třeba do Jičína nebo tak.. cokoliv na této trase pomůže..
díky moc předem.... pomůžete nám tím ušetřit čas i penízky :) Díky. Alena Fretky Boleslav
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod PxNxDx » 21 pro 2010, 14:58

Trutnov Hradec by Vám asi moc nepomohl co? :oops:
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 21 pro 2010, 15:05

díky moc za nabídku, ale asi by to bylo moc komplikované.. paní by musela vlakem dovézt fretky do Trutnova (má za 3 týdny rodit), pak trutnov - hradec a pak k nám.. vážím si nabízené pomoci, ale asi tam raději zítra dojedu a na vánoce už budou holky zlobit u nás (jsou tam fretečky dvě jsem se včera dozvěděla)... díky. Alena
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod PxNxDx » 21 pro 2010, 15:23

do Adru bych pro ně zajela, to by problém nebyl. Ale uznávám, že jedna cesta je jednodušší ;) Každopádně kdyby někdy bylo v okolí Trutnova něco potřeba, jsem plně k dispozici
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 21 pro 2010, 15:44

já už jsem si to na zítřek naplánovala v tomto shonu tak to nějak zvládneme.. fakt díky moc a píšu si Trutnov a okolí :-) třeba se bude hodit.. Alena
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Jeanette » 22 pro 2010, 11:34

:)
Naposledy upravil Jeanette dne 14 bře 2013, 16:45, celkově upraveno 1
Felix, Felipe, Eliška a Čudla
Uživatelský avatar
Jeanette
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2010, 22:45

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 22 pro 2010, 15:18

Super, píšu si kdyby něco, díky moc.. škoda toho 30...řekla bych ať se s Datchenkou stavíte, moc ráda bych ji viděla, ale taky se už chystáme vyrazit na Silvestra :-) Tak snad jindy.. díky moc, pozdravy všem a pusinku Datchence :-) Alena + kol.
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod beata » 26 pro 2010, 14:52

Aleno, nabízím převoz Trutnov - Mladá Boleslav-Praha - jezdíme na chalupu do Krkonoš dost často, takže stačí napsat. Zítra jedeme také a vracíme se v neděli 2.1. - četla jsem, že je vyřešeno . ale jinak kdykoliv, stačí napsat. Teď týden na netu nebudu, takže v případě potřeby volejte na můj mobil.
beata
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 lis 2010, 18:40

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 27 pro 2010, 17:40

Ahoj,super, díky moc za nabídku.. Teď už mám holky doma...ale píšu si, někdy se může opravdu hodit.. :-) díky moc.
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 03 led 2011, 17:32

Ahoj všem,
potřebovali bychom jeden převoz Přerov - Ml.Bolelav (či Praha) - zatím nespěchá.. kdyby někdo jel, ozvěte se ju?
díky, Alena Fretky Boleslav
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod bailee » 03 led 2011, 23:57

Můžu několikrát do roka převézt Karlovy Vary(a okolí)- Praha, kdyby měl někdo zájem:)
bailee
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 lis 2010, 22:16

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Barnie » 04 led 2011, 16:34

ahojky..fretečky miluji,taky mám jednu a i auto,proto bych kdyžtak taky někdy vypomohla..
jinak jsem z prahy a jezdím kdyžtak praha-benátky nad jizerou,ale kdyby něco,tak se ozvěte a já bych třeba změnila směr :-)) markéta
Uživatelský avatar
Barnie
 
Příspěvky: 117
Registrován: 30 lis 2010, 22:45

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Sorka » 10 led 2011, 18:30

Nabízím převoz freťulin na mé pravidelné trase(jezdím co 14dní - 3 týdny a obvykle na víkend) Ústí nad Labem - Praha - Plzeň. Přepravku máme velkou tak pro 2 - 3 zvířátka, ale to tak z nouze, ty 2 jsou akorát :) Zbytek ústeckého kraje po domluvě a bohužel za příplatek, jezdím vlakem a jsem momentálně bez příjmů. Vlastním In kartu - junior, což je 50% sleva na jízdném, tak to snad nebude až takový problém. Času mám jinak hodně, můžu dojet kdykoliv během dne.

Kontaktovat mě můžete tady po pm (tel pošlu na požádání) a na mailu ch.mysule^seznam.cz, kdy zobáček je zavináč pochopitelně :)
Sorka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 lis 2010, 03:44

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 11 led 2011, 11:11

Ahoj, super.... díky moc za nabídku.. já se přiznám, že nejvíce bojuji právě s tím časem, takže možná někdy velmi ráda využiju Tvých dopravních služeb :-) Alena. mohla by si prosím mi když tak poslat telefon, kdyby něco, že bych mohla přímo zavolat? můžeš sms na můj tel. 773082536. díky Alena Fretky Boleslav
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Liška » 12 dub 2011, 08:33

Ahoj, hlásím, že budu mít teď nějakou dobu cestovatelskou náladu, proto jestli potřebujete na těchto trasách:
Tenhle čtvrtek 15.4. pojedu autem z Prahy do Plzně a v pátek 16.4. zpět.
V pondělí 18.4. pojedu vlakem do Jihlavy.
Jinak poslední dobou mám hodně moc volného času a navíc mám režijku, takže vlak úplně zadarmo. Pokud byste potřebovali převést freťule někam, kam jede vlak, tak není problém. Mojí výchozí stanicí je Praha.
Tak kdyžtak pište SZ.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 12 dub 2011, 13:58

Ahoj všem vespolek..
moc bychom potřebovali dnes, zítra, nejpozději ve čtvrtek pomoci převézt fretečku z Karlových Varů... do Prahy, Ml.Boleslavi, do Prahy by úplně stačilo.. nepojedete někdo? velmi to spěchá a je to moc důležité (nemocný freťák - v pátek brzy ráno jede k vetovi do Brna). předem díky. Alena Fretky Boleslav
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Liška » 12 dub 2011, 17:44

Mohal bych do Varů zajet... Je schopný někdo toho freťáčka dopravit na Karlovarské nádraží?
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 12 dub 2011, 18:21

no to by bylo super.. v kolik asi? zjistím to.. díky moc :-)
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Liška » 12 dub 2011, 18:28

Vlak který jsem si vybrala by měl být ve Varech ve 12:47 a mohla bych se jen otočit a odfrčet vlakem v 13:05. Šlo by to? A v Praze být v půl páté.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 12 dub 2011, 19:14

Ahoj, tak je to pani Pacounkova, tel. 733442239 s slíbila, že tam ve 12,45 bude, že dá freťáčkovi všechno s sebou, přenosku, hračky, ATB co teď bere a tak.. do Prahy zítra si pro něho dojedu.. na hlavák ju?
strašně moc díky za pomoc :-) Alena
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Liška » 12 dub 2011, 19:39

Dobře, na tebe je telefon ten co je na útulkových stránkách? Abych měla kontakt na všechny... Jak má brát ATB mi paní asi řekne, že? Ještě jí zavolám, aby na mne měla kontakt.
Na hlaváku budu na tebe čekat. Kdyby bylo zpoždění, dám vědět. Snad to všechno klapne. Telefon Ti pošlu v SZ.
Liška Jana
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 12 dub 2011, 19:57

Ahoj Jani, ani nevíš, jak moc si tvé pomoci vážím, fakt :-) na hlaváku tak nějak budu, vyrazím v 15 hod z MB tak by to mělo klapnout.. telefon na mě je 773082536 (co je na stránkách). ATB vím, s paní jsem mluvila, ale má snad jen na dnešek večer. já doma ATB mám a stejně asi počkám co v pátek MVDr. Jekl. To bude rozhodující. Díky moc. Alena
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Liška » 13 dub 2011, 15:09

Ahoja, jak je na tom freťáček?
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 13 dub 2011, 15:23

Ahoj, promiň, chtěla jsem ti odpovědět na sms ale lítám kvůli tomu celý den.. v noci jsme asi nespali nikdo.. freťáček nic moc.. jeho stav je velmi vážný, zůstává ve stodůlkách v praze, není ani možné ho převézt do brna, navíc Lee - doktorka - mluvila s Jeklem, takže má veškerou péči.. zatím se ví, že má něco na játrech, jestli nádor, zánět, těžko říci, není zatím ve stavu, aby se mu mohly dělat další testy, odebrat krev atd.. musí se nejdříve stabilizovat. takže zatím těžko říci více.. pochopitelně jsme s lékařkou ve spojení, takže prozatím se nedá dělat nic více... jakmile budu vědět, napíšu :-) Moc moc díky za ochotu, zájem, pomoc.. fakt.. :-) Alena
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Korky » 13 dub 2011, 16:27

Držím palce, tiež som skoro nespala a to som všetko sledovala len sprostredkovane. Snáď malý nájde silu bojovať :(
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod martina » 14 dub 2011, 08:36

jak pokračuje léčení můžete sledovat, komentovat nebo informovat ostatní v tématu Freťáček z Varů
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 17 dub 2011, 22:28

Ahojky vespolek,
pro změnu potřebujeme převoz fretečky k nám do útulku (kousavé mimino) z Vysokého Mýta... tak když by náhodou někdo jel, dejte vědět, tentokrát to nespěchá a nehoří :-) Díky. A.
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Alena FB » 02 kvě 2011, 13:39

DOPRAVA PLZEŇ - BOLESLAV
Ahoj všem, potřebujeme dopravit 6 freteček, které zanechal majitel v domě, který prodal, k nám do útulku..co nejdříve.. kdo byste mohl pomoci, kontaktujte prosím útulek Plzeň... nebo nás a my se s nimi domluvíme..
díky předem, Alena Fretky Boleslav
Alena FB
 

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Petra p. » 30 kvě 2011, 15:18

Nabídnul by někdo převoz jedné freťule Sušice -> Plzeň? Čeká tam na mě..
V nejhorším pro ní zajedu vlakem, ale autem to pro ní bude jistě pohodlnější...
Petra p.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2010, 11:37

Re: DOPRAVA - PŘEVOZ FRETEK

Příspěvekod Petra p. » 14 čer 2011, 17:09

Už akutně potřebuji ten převoz ze Sušice do Plzně, nejlépe tenhle víkend. Nabídne se někdo?
Petra p.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2010, 11:37


Zpět na Jiná pomoc pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron