Přepravka - WC

nebezpečí, přepravky, předpisy, postroje a vodítka, povinnosti...
Pravidla fóra
Nebezpečí venku, vhodné přepravky, předpisy při cestách do zahraničí, postroje a vodítka na procházky, povinnosti chovatele...

Přepravka - WC

Příspěvekod Nicotaa » 15 kvě 2011, 14:55

Ahoj,chtěla bych se zeptat jaký záchodek dáváte do přepravky?potřebovala bych šířku i délku tak 25cm a když jsem se dívala po internetu tak rozměry záchodků byly od 35 cm výš..jsem z toho docela zmatená :( ,tak se ptám na praktické rady kde záchodek sehnat nebo co místo něj použít :) ..děkuju Nika
Nicotaa
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 dub 2011, 14:08

Re: Přepravka - WC

Příspěvekod Žabka » 15 kvě 2011, 15:02

Nicotaa: Já do přepravky používám plastovou misku na potraviny, bývají průhledné s barevným víčkem (víčko samozřejmě nevyužiješ), jsou v různých velikostech, čtvercové i obdélníkové a ve výprodejích se dají sehnat velice levně. Kdybys nevěděla, co myslím, zkusím někde najít obrázek.
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Re: Přepravka

Příspěvekod Aniii » 15 kvě 2011, 15:21

Já jsem na nějaký vložený záchůdek rezignovala, přidělat mi ho do klece dalo příliš práce...řeším to tak, že za pomoci univerzální pásky (taková ta stříbrná či černá) oddělím zadní část přepravky od zbytku - snadno se to čistí, v přepravce nic nelítá a tak celkově mi to přijde v pohodě a mým holkám to relativně vyhovuje...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Přepravka

Příspěvekod Nicotaa » 15 kvě 2011, 15:28

Děkuju moc za odpovědi vyzkouším a uvidím co se špuntovi bude líbit víc :D
Nicotaa
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 dub 2011, 14:08

Re: Přepravka

Příspěvekod Johana » 15 kvě 2011, 15:56

Anii, jakou pásku to myslíš? A jaký předěl (z čeho je) s ní přiděláváš? Nemáš fotku?
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Přepravka - WC

Příspěvekod Aniii » 15 kvě 2011, 16:19

CIMG9583.JPG


CIMG9581.JPG


Johano, myslím takovou pásku, co prodávají ve všech možných hobbyshopech...něco jako tahle http://www.europack.cz/katalog/samolepi ... alni-paska

Dělám to tak, že pomocí této pásky rozdělím prostor přepravky, prostě udělám předěl. Původně jsem tam dávala třeba karton, ale teď už jen samotnou pásku. Není to příliš estetické, ale plně funkční. Jakmile se vrátíme z výletu, kdy je toto wc použito, tak to většinou odlepím, vymeju celou přepravku a znovu udělám nově. Někdy to není tak jeté, tak to třeba vyrží 3 výlety...záleží na čase stráveném v přepravce, na stavu stolice, množství moči atd...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Přepravka

Příspěvekod Johana » 15 kvě 2011, 16:40

Aniii, to je vynikající nápad, děkuju!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR


Zpět na Na cestách a procházkách s fretkou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron