Tezinek : díky,však jsme sami zvědavé jak to s Hugem je a bude , objednáme se pro nás k té nejlepší z nejlepších!
Kamulí : Díky za držení tlapiček a nemusím opakovat ,že slovo ,,nemáte vůbec zač ,,není na místě ! Je na místě a v tuhle dobu obzvláť!Fakt jsme všem,kteří přispěli nesmírně vděčné a všichni máte srdíčko na správném místě !
stručný přehled našich fretek k adopci : Šalamoun: kastrován,sable,degenerovaný ocásek
Edward: kastrován,sable,loňské jarní mládě
Adidas: kastrován,sable,2 a půl roku
Arnošt: kastrován,albín,loňské jarní mládě
Elvis -kastrován,albín ,loňské jarní mládě, zamluven!
Amálka : albín
Elí: albín
Oskar- sable,nemá sestouplé varlata,letošní mládě cca. 4-5m.
Amy - vínooká kráska,náprsenka,bílé prstíky,letošní mládě
Majkl - sable,převýchova! , letošní mládě asi 3-4.měsíce
Hugo - není šampaň,má tmavé oči,myslíme si ,že je barvou čokoláda, zatím nebude nabízen k adopci!
a přibude ještě jedna holčička jménem Jarka
