hračky

klece, voliéry, misky, napáječky, pelíšky, hračky... vše o bydlení a přebývání
Pravidla fóra
Klece, voliéry, pelíšky, hračky a další vybavení, všechny dotazy týkající se fretčího bydlení a přebývání

hračky

Příspěvekod teka.skorik » 16 srp 2011, 22:04

jen tak by mě zajímalo co má každá fretka ráda na hraní myslím že u každé je to jiné tak každý něco přidejte :D protože sledovat je při zkoumání a hraní a kvokání no prostě lepší než televize :D
teka.skorik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 31 črc 2011, 22:47
Bydliště: Mohelnice, Olomoucký kraj

Re: hračky

Příspěvekod teka.skorik » 16 srp 2011, 22:06

třeba moje jessy si oblíbila kuřecí pařát a co s tím vyvádí je super
nebo se úžasně hraje s porcelánovými zvířátky co mám hned jak je objevila tak to bylo její hlavně když to padalo na skříni a dělalo to zajímavé zvuky :D samozřejmě hned jsem to musela dát pryč od jejíjo dosahu
teka.skorik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 31 črc 2011, 22:47
Bydliště: Mohelnice, Olomoucký kraj

Re: hračky

Příspěvekod upirek » 27 srp 2011, 19:20

Muj freťak snoopy strašně rad vyvadí s roličkou od toaletniho papíru....jen musím davat pozor aby kousek nesnědl:) :twisted:
upirek
 
Příspěvky: 16
Registrován: 27 srp 2011, 18:46

Re: hračky

Příspěvekod teka.skorik » 04 zář 2011, 22:39

no tak u jessy jsme postřehla že si oblíbilam oje boty vždycky m je někam zatáhne a pak je hledám :D když si s něma hraje tak úžasně u toho kvoká :D
teka.skorik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 31 črc 2011, 22:47
Bydliště: Mohelnice, Olomoucký kraj

Re: hračky

Příspěvekod Thais » 15 zář 2011, 14:16

upirek píše:Muj freťak snoopy strašně rad vyvadí s roličkou od toaletniho papíru....jen musím davat pozor aby kousek nesnědl:) :twisted:


Ruličku nedoporučuju ani náhodou! Nám do ní freťák strčil hlavu, ale vyndat už jí nemohl! Byl přidušený a nosem prskal krev. Dle mého hodně nebezpečná hračka
Uživatelský avatar
Thais
 
Příspěvky: 21
Registrován: 30 bře 2011, 21:24
Bydliště: Praha Modřany

Re: hračky

Příspěvekod ŽoFiRo » 15 zář 2011, 14:32

jojo, taky mám zkušenost s přidušením a frkáním krve, kdy freták našel ruličku, narval do ní hlavu až po lopatky a už to nemohl sundat... takže když už nějaký ruličky, tak velký aby jí prolezla celá fretka, třeba roura od koberce nebo drenážní roura...
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: hračky

Příspěvekod Salome » 01 led 2012, 14:55

Můj freťák teda mimo mých nohou a všech plyšáků miluje po domácku vyrobenou hračku, která byla takovou nouzovkou, když jsme ho přivezli a my neměli nakoupené hračky- do ponožky jsem nahazela skleněne kuličky, na každe straně jsem udělala uzel a jak si s tím vyhraje :). Uzlíky se dobře koušou a kuličky lákavě chrastí.
Salome
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2012, 14:51

Re: hračky

Příspěvekod Johana » 01 led 2012, 20:43

Na ty kuličky bych dala pozor (nevim jak jsou velké), aby kuličku fretka po prokousnutí obalu nepolkla. To by mohl být závažný problém.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: hračky

Příspěvekod Ylain » 05 říj 2012, 11:05

No my jsme teď ve zverimexu koupili takovou myšku, co při sebemenším otřesu piští. No nečekali jsme, že se stane tou "nej" a že si s ní Dustík bude hrát i půl hodiny v kuse. Nejdřív to šlo, Dustík s ní lítal po celým bytě, takže ho šlo chytit a "pískajícího ďábla" mu vzít. Pak mu to ale došlo a schoval se s ní pod postel. Naštěstí i tam jsme ji mohli koštětem vyndat a zabavit. No jenže nás stejně přechytračil a myšku schoval mezi zeď a nohu postele, takže na ní nedosáhneme ani koštětem. No a tak jsme si museli zvyknout, že v tom nejnapínavějším okamžiku filmu se ozve "písk písk písk" :-D
Uživatelský avatar
Ylain
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 črc 2012, 10:15

Re: hračky

Příspěvekod Johana » 05 říj 2012, 18:06

Na tuhle myšku sem přišila gumičku ma pověsila ji na kliku u dveří pokoje. Fret si s ní hraje už dlouho (myš už je skoro bez srsti ) sám se takto vyblbne (nebo mu jí na té gumně natřásám já :) ) ale já nemusím lovit myš pod nábytkem. ;)
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: hračky

Příspěvekod PxNxDx » 28 zář 2013, 17:12

tak jsem letos holkám pořídila kuličkový bazének.. jako bazén jsme použila dětský úložný prostor z Ikeii
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30163260/
a doplnila kuličkama, co se občas prodávají v Tescu se slevou za 200,- Musim říct, že úspěch to má hlavně u té nejmladší, která se v tom prohání a snaží se kuličky pochytat ;)
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: hračky

Příspěvekod majdamas » 16 čer 2014, 21:10

Mají vaše fretky radši speciální, drahé a složité hračky, jednoduché (míčky apod.), podomácku vyrobené nebo ty, které si samy objeví???
majdamas
 
Příspěvky: 21
Registrován: 13 dub 2014, 22:17


Zpět na Bydlení pro fretku doma i venku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků