Procházky po sídlišti apod.

nebezpečí, přepravky, předpisy, postroje a vodítka, povinnosti...
Pravidla fóra
Nebezpečí venku, vhodné přepravky, předpisy při cestách do zahraničí, postroje a vodítka na procházky, povinnosti chovatele...

Procházky po sídlišti apod.

Příspěvekod Terezka :o) » 07 úno 2012, 16:08

Ahoj, bydlíme v bytě 3+1 a plánujeme, že si pořídíme fretku. Bydlíme na sídlišti s paneláky. Nevím si ale rady. Mohu chodit s fretkou na procházky na sídlišti? Kdybych viděla psa, samozřejmě ji chytla a vzala do náruče. Měla bych ji také na vodítku. Co myslíte? Kam chodíte na procházky s fretkou vy?

Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nic jsem nenašla. Klidně ho pak, až se to dozvím, smažte. Dík :D
Terezka :o)
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 úno 2012, 17:44

Re: Procházky po sídlišti apod.

Příspěvekod Johana » 07 úno 2012, 19:06

Já bydlím na sídlišti, s freťákem chodíme ven, ale jen v části kterou známe, kde psejčkaři znaji nás...a všechno je v pohodě. Samozřejmně že i tak sem ve střehu, aby se nevyvrbil nějaký neznámý pes.
No ale neni sídliště jako sídliště....
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Procházky po sídlišti apod.

Příspěvekod Liška » 11 úno 2012, 20:56

Bydlíme v Praze (ne uplně na sídlišti, ale domů je taky hodně :-D). Chodíme ven po městě i do parku a lesoparku. Kromě pejskařů jsem se nikdy nesetkala s problémem. Pejskaři bohužel problémem jsou (aspoň v Praze), spousta lidí psa na vodítku nemá, ikdyž v dané části parku musí, a hodně často (téměř ve většině případů) se mi stává, že pes neposlouchá. Pak je to o tom, jestli když se ten pes postaví mi kouká do očí nebo ne :-(. Takže vzít fretku do náručí často nepomůže :-(.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň


Zpět na Na cestách a procházkách s fretkou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron